Receptionist - part time
(Ref.č.:12575BR)

  • Miesto práce: Karadžičova 2, 815 32 Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú recepčnú. Jej náplň práce bude:

- prijímanie a prepájanie telefonických hovorov v slovenskom a anglickom jazyku, odovzdávanie odkazov
- prijímanie a starostlivosť o prichádzajúcich návštevníkov
- spracovanie a distribúcia došlej pošty
- objednávanie a vybavovanie kuriérskych služieb
- ďalšie administratívne úlohy podľa potreby (napr. kopírovanie, faxovanie)

Iné výhody

- profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- atraktívny plat
- zaujímavá práca, ktorá umožňuje aktívne využívanie anglického jazyka
- priateľský mladý tím a prostredie medzinárodnej firmy

Požiadavky na zamestnanca

- aktívna znalosť anglického jazyka je PODMIENKOU
- znalosť práce s PC - MS Office (Word, Excel, Power Point), Lotus Notes je výhodou
- výborné organizačné schopnosti
- schopnosť pracovať samostatne na pridelených úlohách
- zmysel pre povinnosť, zodpovednosť a dôveryhodnosť
- profesionálny vzhľad
- odolnosť voči stresu, flexibilita, spoľahlivosť, dôslednosť
- práca vhodná pre študentov 3.-4. ročníka vysokej školy

Naším zámerom v PwC je budovať dôveru v spoločnosti a pomáhať pri riešení závažných problémov. Sme sieťou firiem v 157 krajinách s vyše 208 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Viac sa dozviete na www.pwc.com/sk.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

Ak máte záujem o túto pozíciu, kliknite na tlačidlo "Apply here" a vytvorte si svoj profil.

Adresa spoločnosti

PricewaterhouseCoopers
Karadžičova 2
815 32 Bratislava

ID: 2289657   Dátum zverejnenia: 7.10.2016