Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Asistentka
(Ref.č.:TAX1386)

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Na oddelenie auditu hľadáme asistentku pre partnera spoločnosti- zodpovednú, komunikatívnu a organizačne zdatnú osobnosť, ktorej náplňou práce bude:

- vytváranie a opravovanie dokumentov v slovenčine a angličtine
- organizácia kalendára partnera spoločnosti
- organizácia podujatí pre oddelenie
- udržiavanie aktuálnosti databáz
- prispievanie k efektívnej komunikácii v rámci oddelenia i firmy
- administratívne práce
- spolupráca s ostatnými asistentkami na oddelení
Iné výhody
- práca v medzinárodnom prostredí
- balík firemných benefitov (privátne zdravotné stredisko, životné a úrazové poistenie...)
- zaujímavá práca, ktorá umožňuje aktívne využitie angličtiny
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské vzdelanie
- minimálne 2-ročná prax na asistentskej pozícii, ideálne vo väčšej spoločnosti
- plynulá angličtina
- dobrý time-management
- znalosť administratívnych štandardov
- znalosť práce s PC (Word, Excel, Powerpoint)
-schopnosť pracovať samostatne na pridelených úlohách
Firmy PwC pomáhajú organizáciám i jednotlivcom vytvárať tú hodnotu, ktorú hľadajú. Sme sieťou firiem v 157 krajinách s vyše 184 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Viac sa dozviete na našej webovej stránke www.pwc.com/sk.

Spoločnosť PwC pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov. V kanceláriách v Bratislave a Košiciach máme takmer 400 profesionálov, ktorých si naši klienti vážia pre ich odbornosť a dlhotrvajúce vzťahy postavené na vzájomnej dôvere
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Účtovníctvo a audítorstvo
Ak máte záujem uchadiať sa i túto pozíciu, kliknit na tlačidlo "Apply here" a vytvorte si svoj profil.
Adresa spoločnosti
PricewaterhouseCoopers
Námestie 1. mája 18 Zobraziť na mape
815 32 Bratislava
Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ševelová
Tel.: +421259350141
E-mail: poslať životopis

ID: 1605545   Dátum zverejnenia: 9.1.2014
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: PwC
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Asistentka (Ref. č.: TAX1386)
PwC