Asistent manažéra (zástupca manažéra)

Punto-Fa, S.L. ( MANGO )

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme impulzívneho, obchodne a analyticky zameraného lídra, výhodou prax v manažmente rýchlo-obratového tovaru, zameraného na módnu oblasť.
Budeš podporovať svoj tím k spoločným ideám a pomáhať dosiahnuť obchodné ciele.

Pre vybraných uchádzačov ponúkame okamžité pracovné zaradenie na hlavný pracovný pomer, nepretržité vzdelávanie a ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Slovinský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Budeš pravou rukou manažéra a budeš sa s ním podieľať na zodpovednosti vedenia kolektívu, riadenia a prevádzky, zaisťovať excelentný zákaznícky servis a budeš zodpovedať za vykonávanie rutinných povinností tímom v priateľskej atmosfére.

Sme medzinárodná Španielska spoločnosť zaoberajúca sa dámskou módou, máme predajne vo viac ako 109 krajinách sveta. Vsádzame na kolektív dynamických, motivovaných a stále sa vzdelávajúcich ľudí. Ak sa chceš podieľať na zodpovednosti, prispieť svojimi znalosťami a rozvíjať sa profesionálne aj osobne, si jedným z našich ľudí. Pripoj sa ku kolektívu MANGO a pomôž nám dosiahnúť spoločný cieľ: byť prítomný vo všetkých mestách sveta.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANGO
Mercaders 9-11
081 84 Palau-Solità i Plegamans, Barcelona
Španielsko

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2723669   Dátum zverejnenia: 8.11.2016