Asistent/asistentka predaja - Bratislave (Ref. č.: SA - Bratislava)

Punto-Fa, S.L. ( MANGO )

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
07.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sympatických asistentov a asistentky predaja, ktorých baví práca s módou, majú príjemný vzhľad a vystupovanie, radi pracujú v mladom kolektíve, vždy ochotne poradia zákazníkom, sú ochotní sa vzdelávať v oblasti nových módnych trendov a materiálov. Asistent/asistentka predaja sa zároveň podieľa na udržiavaní poriadku a dobrého vzhľadu predajne.

Pre vybraných uchádzačov ponúkame požadované pracovné zaradenie s pracovnou zmluvou na trvalý pracovný pomer, nepretržité vzdelávanie a ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov.

Informácie o výberovom konaní

E-mail: internationalrecruitment@mango.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.12.2016 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme medzinárodná Španielska spoločnosť zaoberajúca sa dámskou módou, máme predajne vo viac ako 109 krajinách sveta. Vsádzame na kolektív dynamických, motivovaných a stále sa vzdelávajúcich ľudí. Ak sa chceš podieľať na zodpovednosti, prispieť svojimi znalosťami a rozvíjať sa profesionálne aj osobne, si jedným z našich ľudí. Pripoj sa ku kolektívu MANGO a pomôž nám dosiahnúť spoločný cieľ: byť prítomný vo všetkých mestách sveta.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANGO
Mercaders 9-11
081 84 Palau-Solità i Plegamans, Barcelona
Španielsko

Kontakt

Kontaktná osoba: RAQUEL MENDEZ
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2707880   Dátum zverejnenia: 28.11.2016