Skladník, občas rozvoz

PULImedical

PULImedical, spol. s r.o. Nádražná 34, Ivanka pri Dunaji 900 28, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa pracovná pozícia na samostatný skladový pracovník, ktorý v prípade potreby zastúpi aj na rozvoz tovaru s ktorým daná spoločnosť podniká

Náplňou Vašej práce bude:
- fyzické prijímanie tovaru do skladu (vykládka), registrácia tovaru
- umiestňovanie prijatých zásob do regálov
- vyskladňovanie tovaru zo skladu na základe prijatých objednávok
- balenie tovaru
- rozvoz tovaru

- Veľmi dobré platové ohodnotenie, platené nadčasy, plus letné a zimné odmeny
- Ďalšie sociálne zabezpečenia, ako aj stravné lístky
- Atraktívne pracovné prostredie a veľmi príjemný zabehnutý kolektív
- Pracuje sa iba cez týždeň, víkendy sú voľné

- Vodičská prax min. 3 roky a viac v jazdení na dodávkovom vozidle, kde sa požaduje min. oprávnenie skupiny B
- Vítaná znalosť obsluhovať vysokozdvižný vozík
Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na mail [email protected]
Na pohovor budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- slušné vystupovanie pri kontakte so zákazníkmi
-schopnosť orientácie v priestore a schopnosť logického uvažovania pri zakladaní a vyhľadávania tovaru
- spôsobilosť čítania číselných zostáv a kódov tovaru s porozumením
- komunikatívnosť
- odolnosť voči stresu
- zmysel pre zodpovednosť a detail
- samostatnosť a precíznosť
- dochvíľnosť
- čistý register trestov
- lojalita voči zamestnávateľovi

PULImedical je etablovaná spoločnosť s 25.ročnou tradíciou na Slovenskom trhu, pôsobiaca v oblasti distribúcie zdravotníckeho materiálu a prístrojov ako výhradný zástupca svetoznámych značiek. Obsadzujeme pozíciu OBCHODNÝ ZÁSTUPCA pre ŠZM (špeciálny zdravotný materiál). Hľadáme dynamického kandidáta so záujmom o prácu v teréne, ktorý by bol za podpory spoločnosti ochotný ďalej rozširovať svoje profesijné obzory.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3114995  Dátum zverejnenia: 10.1.2018