Logo PUELLAvone s.r.o.

Project manager

PUELLAvone s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 3 000 EUR/mesiacFinálna ponuka mzdy bude upresnená podľa skúseností a praxe na požadovanej pozícii. Nástupná mzda sa môže po skúšobnej dobe, alebo roku a preukázaných schopnostiach zvýšiť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá skúseného a motivovaného jednotlivca na pozíciu Projektového manažéra vo vysoko konkurenčnom podnikateľskom prostredí. Sme jednotka na trhu v segmente parfumov na pranie. Prevádzkujeme deväť e-shopov v rôznych európskych krajinách a máme viac ako 700-tisíc spokojných zákazníkov.

Hľadáme energického jednotlivca so silným vodcovským potenciálom a schopnosťou riadiť a motivovať tím k dosiahnutiu spoločných cieľov. Táto osoba bude zodpovedná za riadenie a vyhodnocovanie rôznych projektov (nielen v oblasti e-commerce), komunikáciu s oddeleniami a riešenie problémov v rámci projektového prostredia. Prioritne sa bude tiež zameriavať na vedenie členov jednotlivých tímov.

Budeš mať zodpovednosť najmä za:

  • plánovanie, realizáciu, riadenie a vyhodnocovanie projektových aktivít od začiatku až po ich dokončenie,
  • rozpracovanie čiastkových úloh,
  • riadenie, podporu a motivovanie členov tímu k dosiahnutiu cieľov projektu,
  • odhalenie, predvídanie, riešenie problémov a prekážok, ktoré môžu vzniknúť počas realizácie projektov,
  • koordináciu a komunikáciu s rôznymi oddeleniami a externými zainteresovanými stranami,
  • monitorovanie a správu rozpočtu a zdrojov pridelených jednotlivým projektom,
  • zabezpečenie dodržiavania časových a kvalitatívnych noriem projektov,
  • reportovanie manažmentu spoločnosti

Tvojou úplne prvou úlohou bude výzva zmanažovať nové pracovné projekty, startupy aj celé oddelenia pozostávajúce z cca 10 a viac ľudí. Po úspešnom zvládnutí budeš riešiť aj náročnejšie úlohy a vzájomne komunikovať naprieč všetkými oddeleniami.

Benefity:

  • Konkurencieschopná platová štruktúra
  • Možnosti profesionálneho rozvoja a vzdelávania
  • Príležitosti pre kariérny rast a postup
  • Firemný telefón a notebook
  • Práca v priateľskom kolektíve
  • Firemné podujatia a teambuildingy
  • Zamestnanecké zľavy
  • Možnosť preplatenia vzdelávacích kurzov na rozvoj pracovných zručností
  • Produkt zadarmo každý mesiac

Ak sa cítiš pripravený prijať túto výzvu, pridať sa k nášmu dynamickému tímu a chopiť sa roly vodcu, pošli nám svoj životopis. Ak sa budeš približovať našim predstavám, skontaktujú ťa Jana s Petrou a dohodnú si s tebou osobné stretnutie. Výberový proces bude pozostávať z viacerých kôl

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Workspace - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

V našom tíme potrebujeme osobnosť s touto charakteristikou:

  • Máš aspoň 5 rokov skúseností v oblasti projektového manažmentu, najmä s riadením tímu a prácou s ľudskými zdrojmi.
  • Máš prirodzenú schopnosť motivovať a zapáliť tím pre vytýčenú víziu a doviesť ho k úspešnému dosiahnutiu cieľov.
  • Máš mať silné analytické a riešiteľské schopnosti.
  • Máš vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Vieš efektívne plánovať a organizovať prácu s ohľadom na zdroje spoločnosti.
  • Si flexibilný so schopnosťou prispôsobiť sa meniacim sa požiadavkám projektov.
  • Máš znalosti manažérskeho softvéru a nástrojov na riadenie projektov (napr. Asana).

Puellavone.sk je e-shop s medzinárodnou pôsobnosťou. Stali sme sa jednotkou na trhu v predaji parfumovaných produktov na pranie a pre domácnosť. Ponúkame zákazníkom naše starostlivo navrhnuté a vyvinuté výrobky.

Našou víziou je ponúkať ľuďom produkty, ktoré prinesú do ich každodenného života nový rozmer vône a starostlivosti o bielizeň a telo.

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a proaktívne a s individuálnym prístupom riešiť požiadavky našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Janka a Petra
Tel.: +421918525153
E-mail: poslať životopis
ID: 4798698  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac