Obchodný zástupca - severné Slovensko

PUBLICOM s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Poprad, Kežmarok, Revúca, Brezno, Banská Bystrica, Žilina, Tvrdošín, Ružomberok, Námestovo, Martin, Liptovský Mikuláš, Kysucké Nové Mesto, Dolný Kubín, Čadca, Bytča, Púchov, Považská Bystrica, Ilava
  • Ponúkaný plat (brutto): 1200 - 2000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 27.08.2012
  • Druh pracovného pomeru: živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Prezentácia NOVINIEK (nových výrobkov a nových akcií) zákazníkom
Predaj produktov a získavanie objednávok
Starostlivosť o zákazníkov (základné školy) vo zverenom regióne
Reporting – zasielanie objednávok do firmy
Reprezentovanie firmy aj jej produktov na výstavách
Absolvovanie školení organizovaných firmou 3 x ročne
Iné výhody
Nadštandardný príjem závislý od vlastného výkonu
Provízny systém bez hornej hranice
Stabilný región viac ako 400 zákazníkov (základné školy)
Podpora zo strany firmy vo forme NOVINIEK 3 x ročne
Účasť pri zavádzaní nových produktov na trh
Marketingová podpora zo strany firmy
Zaškolenie a práca pod vedením skúseného obchodníka
Všetky školenia hradené firmou
Práca v úspešnom tíme
Voľno navyše počas školských prázdnin (hlavne zimné a letné prázdniny)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
Vzdelávanie, školstvo, ekonomické, humanitné
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
2
Chuť aktívne pracovať, starať sa a zaujímať sa o zákazníkov
Orientácia na výsledky
Ochota učiť sa nové pracovné postupy a ochota odovzdávať skúsenosti
Otvorené a korektné jednanie
Živnostenský list
Osobný automobil
Mobilný telefón
Notebook (príp. osobný počítač s internetom)

Sme školské vydavateľstvo a pôsobíme na trhu od roku 2004. V súčasnosti patríme k popredným dodávateľom učebných materiálov a pomôcok pre základné školy na Slovensku a v Čechách. Viac informácií o nás nájdete na www.publicom.sk a www.datakabinet.sk.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné vzdelávacie organizácie
Ideálny kandidát by mal mať trvalé bydlisko v okresoch Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Martin alebo Žilina.
Adresa spoločnosti
Datakabinet, s. r. o.
Poľnohospodárov 6 Zobraziť na mape
971 01 Prievidza
ID: 1275229   Dátum zverejnenia: 13.6.2012
Spoločnosť: PUBLICOM s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke