Pomocná sila do kuchyne

Pub u Zeleného stromu

Miesto práce
Reštaurácia Pub u Zeleného Stromu, Vysoká 26, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do príjemnej reštaurácie si hľadáme pracovitého kolegu na pozíciu pomocného pracovníka do kuchyne.

# práca v dobrom kolektíve
# práca v modernej kuchyni (umývačka riadu ...)
# práca v stabilnom a zabehnutom prostredí
# zabezpečenie stravy pre zamestnancov

Životopisy posielajte e-mailom, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Termín nástupu je ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pub U Zeleného Stromu nájdete na 1. poschodí bývalej pasáže City Point (súčasne nad predajňou s oblečením H&M). V ponuke je tankové pivo Zlatý Bažant 10° čapované z unikátnych tankov zavesených na strope nad barom. V reštaurácii Pub u Zeleného stromu Vám ponúkame počas pracovných dní denné obedové menu od 11:00 do 15:00 a skvelú kuchyňu počas celého dňa.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2922974  Dátum zverejnenia: 6.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresníme pri pohovore