Instandhaltungstechniker (m/w) / Technik údržby (m/ž)

Gundlach Automotive Solutions s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie optimálnej a stálej dostupnosti technického zariadenia prevádzky (montáže kompletných kolies, baliacich liniek a portálových skladov)
- monitorovanie a koordinácia opráv a údržby pre všetky výrobné prevádzky a vedľajšie prevádzky
- dôsledná optimalizácia mechatronických systémov
- starostlivosť o vysokozdvižné vozíky
- výber a koordinácia externých dodávateľov
- spravovanie skladu náhradných dielov
- tvorba plánov údržby a koordinácia ich realizácie
- správa monitorovania testovacích zariadení
- úzka spolupráca s manažérom IT, úsekom kvality a vedúcim technickej obchodnej jednotky v Nemecku
- koordinácia výrobcu zariadení
- zodpovednosť za oblasť technickej údržby v súvislosti s certifikáciou ISO/TS16949

- možnosť spoločne vybudovať novú prevádzku úplne od začiatku
- priame prevzatie zodpovednosti v rámci úspešnej podnikateľskej skupiny na medzinárodnej úrovni
- dynamické prostredie zamerané na úspech
- dlhodobú perspektívu zamestnanosti a kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Zaujala vás naša ponuka?

Pošlite nám váš životopis a dokumenty súvisiace so žiadosťou o prijatie do zamestnania (v nemeckom alebo anglickom jazyku) s informáciou o najskoršom možnom termíne nástupu a predstavou o plate na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Electro-technics, mechanics, maintenance, mechatronics

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Základy

Vodičský preukaz

B

- ukončené technické vzdelanie minimálne z jednej z nasledujúcich oblastí: mechatronika, priemyselná mechanika, automatizácia, elektrické zariadenia, pneumatické zariadenia
- fundované, viacročné skúsenosti ako technik priemyselných strojov alebo technik riadiacich systémov - skúsenosti s programovými analýzami a analýzami procesov na báze riadenia Siemens S7
- základné znalosti v oblasti programovania SPS/analýzy chýb (Siemens - S7)
- základné znalosti v riadení robotických systémov (KUKA)
- znalosť noriem a predpisov: ISO/TS16949
- ochota pracovať na zmeny
- znalosť MS Office na používateľskej úrovni
- jazykové znalosti: slovenský jazyk – plynule, nemecký jazyk – dobrá úroveň
- vodičský preukaz skupiny B
Spoločnosť

Spoločnosť Gundlach Automotive Solutions s.r.o. je poskytovateľ služieb pre automobilový priemysel. Hlavnú kompetenciu spoločnosti predstavuje montáž kompletných kolies na základe plnoautomatických montážnych liniek. Na Slovensku zásobuje spoločnosť výrobný závod veľkého nemeckého výrobcu automobilov kompletnými kolesami metódou just in sequence (JIS).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2677475  Dátum zverejnenia: 4.8.2016