Production Manager (m/w) / Vedúci výroby (m/ž)

Gundlach Automotive Solutions s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• celková zodpovednosť za plne automatizovanú montáž kompletných kolies (JIS)
• vybudovanie, riadenie a monitorovanie výrobných procesov prevádzky, vrátane montážnej linky, portálového skladu a periférnych prevádzok
• proaktívne vedenie a organizácia výrobného tímu (58 zamestnancov v 3 pracovných zmenách)
• projektový manažment v rámci implementácie optimalizačných opatrení (lean production) v úzkej spolupráci s logistikou, technickou údržbou, IT a kvalitou – a s príslušnými obchodnými útvarmi ostatných prevádzok PTG
• dodržiavanie výrobných kvót s ohľadom na najvyššie požiadavky na kvalitu (štandardy OEM)
• dôsledné monitorovanie výrobných parametrov a proaktívne zamedzenie chybám vo fungovaní, ako aj nedostatkom
• realizácia a dodržiavanie všetkých predpisov SHEQ vo výrobe

• možnosť spoločne vybudovať novú prevádzku úplne od začiatku
• priame prevzatie zodpovednosti v rámci úspešnej podnikateľskej skupiny na medzinárodnej úrovni
• dynamické prostredie zamerané na úspech
• dlhodobú perspektívu zamestnanosti a kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Zaujala vás naša ponuka?
Pošlite nám váš životopis a dokumenty súvisiace so žiadosťou o prijatie do zamestnania (v nemeckom alebo anglickom jazyku) s informáciou o najskoršom možnom termíne nástupu a predstavou o plate na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technológie, management

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Vodičský preukaz

B

• ukončené technické štúdium alebo porovnateľné technické vzdelanie z oblasti výrobnej techniky, strojárstva, elektrotechniky, logistiky alebo mechatroniky
• viacročné manažérske skúsenosti vo výrobe, ideálne v automobilovom sektore
• skúsenosti s organizáciou a riadením prevádzky pracujúcej na zmeny
• dobré znalosti z oblasti podnikového hospodárstva a skúsenosti pri využívaní systémov výrobných ukazovateľov
• vysoká miera flexibility, orientácia na riešenie problémov a aktívny samostatný prístup k práci
• znalosť relevantných noriem a predpisov: ISO/TS16949
• dobrá znalosť MS Office na používateľskej úrovni a skúsenosti so systémami ERP (podľa možnosti Microsoft Dynamics NAV)
• jazykové znalosti: slovenský jazyk – plynule, nemecký jazyk – dobrá úroveň
• vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť Gundlach Automotive Solutions s.r.o. je poskytovateľ služieb pre automobilový priemysel. Hlavnú kompetenciu spoločnosti predstavuje montáž kompletných kolies na základe plnoautomatických montážnych liniek. Na Slovensku zásobuje spoločnosť výrobný závod veľkého nemeckého výrobcu automobilov kompletnými kolesami metódou just in sequence (JIS).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2609832  Dátum zverejnenia: 15.6.2016