Odborný predajca - Skladník (Námestovo)

PTÁČEK - veľkoobchod, a. s.

Miesto práce
Námestovo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre úspešnú českú spoločnosť s rodinnou tradíciou a dlhoročným pôsobením na trhu? Pracujte pre firmu Ptáček-veľkoobchod, a.s.!

Spoločnosť Ptáček je „1“ na trhu v obore kúrenie-plyn-voda-inžinierske siete-kúpeľne. Disponujeme širokou sieťou pobočiek v Českej republike a na Slovensku. Nájdete nás na viac než 80ti miestach v ČR aj na Slovensku.

Naša spoločnosť Vám zaistí stabilné zázemie, podmienky profesného rastu, férové jednanie, moderný systém práce a ďalšie výhody. Využite túto ponuku a staňte sa súčasťou našeho veľkého tímu.

Čo bude Vašou náplňou práce?
* príprava a výdaj tovaru zo skladu, príjem tovaru a jeho uskladnenie
* manipulácia s VZV, zodpovednosť za poriadok a správne umiestnenie tovaru v sklade
* priamy predaj tovaru zákazníkom veľkoobchodu (inštalatércentrum)
* príjem dopytu, objednávok, spracovanie ponúk, konzultačná činnost
* zmluvné uzatvorenie obchodného prípadu, fakturácia

* stabilné zamestnanie pre spoločnosť s pevnými koreňmi
* zaškolenie do skladového sortimentu
* príspevok na stravovanie
* vernostné príplatky
* možnosť pracovného postupu
* pracovný pomer na dobu neurčitú
* a všetok tovar za zamestnanecké ceny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

TZB, stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* technické vzdelanie (TZB, stavebné - veľkou výhodou)
* skúsenosti s obsluhou VZV – oprávnenie zabezpečíme!
* prax v sklade vítaná, orientácia v tovaru voda, kúrenie, plyn a inžinierske siete
* znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
* VP sk. B
* starostlivosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a fyzickú zdatnosť

Veľkoobchod - kúrenie, voda, plyn, sanita, inžinierske siete
Maloobchod - kúpeľňové štúdiá

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Vajnorská 140
831 04 Bratislava
ID: 2679531   Dátum zverejnenia: 20.9.2016