Ptáček - veľkoobchod, a.s.
Sme technologickým veľkoobchodom so zameraním na kompletný sortiment TZB materiálu (kúrenie, plyn, voda), materiálu pre vzduchotechniku a klimatizácie, inžinierske siete a vybavenie kúpeľní, s vedúcim postavením na trhu a 30 ročnou tradíciou. Svojou veľkosťou s viac než 2 000 zamestnancami a 150 pobočkami sa radíme medzi najväčšie rodinné spoločnosti v Čechách a na Slovensku.
Pridajte sa k nám a buďte súčasťou našeho odborného tímu!

Produktový a projektový manažér pre región BA a západného Slovenska

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Čomu sa u nás budete venovať

Náplň práce:
  • starostlivosť o zákazníkov vo zverenom regióne, akvizícia nových zákazníkov
  • odborné poradenstvío a technická podpora
  • spracovanie cenových ponúk, vybavovanie objednávok
  • riešenie pohľadávok
  • príprava prezentácií a podkladov pre jednanie
  • reporting o činnosti

Naše očakávania

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
  • znalosť práce na PC - MS Office (hlavne Excel, Word, Outlook)
  • vodičský preukaz sk. B s praxou
  • komunikačné a obchodné znalosti
  • organizačné schopnosti a zodpovedný prístup k práci
  • proaktívny prístup a orientácia na zákazníka
  • samostatnosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
  • prax v obchode podmienkou

Prečo práve k nám?

Ponúkame:
  • prácu na TPP v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • motivujúce odmeňovanie zodpovedajúce významu pozície
  • možnosť profesného rastu a priebežne zvyšovanie kvalifikácie
  • zamestnanecké výhody
Tešíme sa na Vaše odpovede, ktoré sa k nám dostanú prostredníctvom tlačidla nižšie "odpovedať".

Informácie o pozícii

Miesto práce:
Bratislava
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok
Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Odpovedať Späť na výpis pozícií
ID: 1846915  Dátum zverejnenia: 7.10.2015