Farmaceut

PT Pharmacy I., s. r. o.

Miesto práce
Nobelovo námestie 1, Petržalka
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiac+ 2 000€ nástupný bonus pri min. 3 ročnej praxi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si Farmaceut telom aj dušou, ale chceš zmenu? Hľadáš niečo nové? Aktuálne hľadáme nového kolegu - Farmaceuta, ktorý by sa stal súčasťou nášho tímu na lekárni.
Tvojou prácou bude :

- výdaj liekov viazaných na lekársky predpis, zdravotných poukazov a voľno predajných prípravkov
- komunikácia s medicínskymi reprezentantmi, lekármi a ďalším zdravotníckym personálom
- kontrola, resp. úprava dávkovania liekov
- spracovávanie receptov a lekárskych poukazov na zdravotnú poisťovňu
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu

- istota finančného zázemia a zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti a v mladom kolektíve
- ústretový prístup zamestnávateľa k potrebám zamestnanca
- každoročné teambuildingy
- preplácanie poplatkov v komorách vo výške 100%
- príspevok na DDS
- MultiSport karta
- zvýhodnený nákup v lekárni

V našich lekárňach dávame priestor nielen skúseným uchádzačom, ale uplatnenie ponúkame aj čerstvým absolventom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• záujem o odborné vzdelávanie, otvorenosť novým vedomostiam
• dobré komunikačné zručnosti a proaktívny prístup k pacientovi
• zdieľanie spoločných hodnôt a ochota spolupracovať s ostatnými členmi tímu
• zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel
• inovatívne myslenie, flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny
• ľudskosť a empatia
• zameranie na cieľ a dosahovanie spoločných výsledkov

Lekáreň

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Magdová
Tel.: +421902438397
E-mail: poslať životopis
ID: 4810558  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac