Profesionálny rodič

Psychosociálne centrum, mestská príspevková organizácia

Miesto práce
Löfflerova 2, 040 01 Košice, Košický kraj
Termín nástupu
01.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Podľa zákona č. 311/2001 Z.z., Zákonníka práce § 118- §120

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priama starostlivosť o deti pri zabezpečovaní náhradnej starostlivosti pre deti vo veku od 0-rokov, najmä fyzická a psychická starostlivosť o deti, hygienické návyky, saturácia základných fyzických a psychických potrieb detí, pomoc pri realizácii výchovno-vzdelávacích procesov, sledovanie zdravotného stavu a aktívne zabezpečenie domácej zdravotnej starostlivosti.

stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

absolvovaná príprava na profesionálne vykonávanie náhradnej starostlivosti

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

komunikačné zručnosti, ochota odborne rásť, hodnotová orientácia, zodpovednosť

Psychosociálne centrum Košice je mestská príspevková organizácia poskytujúca pomoc ľuďom v krízových životných situáciách, ľuďom s psychickými ťažkosťami a chorobami, psychoneurotickými a psychosomatickými ťažkosťami, ľuďom ohrozeným závislosťami na psychoaktívnych látkach a duševne chorým, nie však v akútnom štádiu choroby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Löfflerova 2
040 01 Košice
ID: 3069797   Dátum zverejnenia: 19.5.2017