Sociálny pracovník zariadenia núdzového bývania

Miesto práce
Jegorovovo námestie 5, Košice
Termín nástupu
01.01.2016
Podľa platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. - Zákon č. 393/2014 Z.z..

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie základného a špecializovaného sociálneho poradenstva a sociálnej
prevencie,
  • realizácia poradenských a preventívnych programov,
  • práca na projektoch Psychosociálneho centra.

Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru a životopis, prosím, zasielajte do 07.12.2015 poštou na adresu: Psychosociálne centrum, Jegorovovo nám. 5, 040 22 Košice.Ďalšie informácie telefonicky: 055/6719 359, 0918 538 735. Vybraných uchádzačov prizveme na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

3 roky praxe v sociálnej práci dokladované referenciami od zamestnávateľov,
profesionálnosť a kreativita v aktivitách v práci s marginalizovanými skupinami, mužov a žien s deťmi ohrozených domácim násilím alebo rodovo podmieneným násilím, aktívne zapájanie sa do projektových aktivít,.

Psychosociálne centrum Košice je mestská príspevková organizácia poskytujúca pomoc ľuďom v krízových životných situáciách, ľuďom s psychickými ťažkosťami a chorobami, psychoneurotickými a psychosomatickými ťažkosťami, ľuďom ohrozeným závislosťami na psychoaktívnych látkach a duševne chorým, nie však v akútnom štádiu choroby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Beáta Horváthová, MBA
Tel.: +421556719358
E-mail: poslať životopis
ID: 2347629  Dátum zverejnenia: 1.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. - Zákon č. 393/2014 Z.z..