Referent kvality, kontroly a sťažností

Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok

Miesto práce
Malacká cesta, Pezinok
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacOsobný príplatok po skúšobnej dobe. Vyplácanie štvrťročných odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie, implementovanie a udržiavanie systému manažérstva kvality v súlade s požiadavkami normy STN EN ISO 9001:2016/EN ISO 9001:2015 a strategickým smerovaním organizácie,

-  tvorba a spolutvorba interných smerníc a noriem, revízie a ich aktualizácia,

- riadenie zdokumentovaných informácií systému kvality v nemocnici,

- zabezpečenie a výkon kontrolnej činnosti, sledovanie realizácie opatrení, vyplývajúcich zo všetkých previerok a kontrol, vykonaných vnútorne i orgánmi vonkajšej kontroly,

- preberanie a prešetrovanie sťažnosti, podnetov a oznámení občanov, ich evidencia a vybavenie.

Poskytujeme týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce.

Príspevok do III. dôchodkového piliera.

Práca v príjemnom prostredí modernej nemocnice.

Pružný pracovný čas.

Možnosť práce na kratší pracovný úväzok.

Výberové konanie bude prebiehať priebežne až do obsadenia voľného pracovného miesta vhodným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vnútornej kontroly vítaná

Komunikačné schopnosti.

Kultivovaný písomný prejav.

Systematickosť.

Precíznosť.

Tímovosť.

Sme najväčšou psychiatrickou nemocnicou na Slovensku. Zároveň sme výučbovou základňou pre súčasných i budúcich zdravotníckych pracovníkov. Našim pacientom poskytujeme najmodernejšiu ústavnú, ale aj ambulantnú zdravotnú starostlivosť. Ponúkame možnosť rýchleho profesného rastu, ako aj najrôznejšie zamestnanecké benefity.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4790091  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac