Referent na útvare správy budov a nehnuteľností

Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok

Miesto práce
Malacká cesta 63, Pezinok
Termín nástupu
02.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
900-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o budovy, stroje a zariadenia.
Príprava a riadenie dodávok prác a služieb v súvislosti so starostlivosťou o hmotný majetok.

Organizácia si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí maximálne vyhovujú zverejneným kritériám.
Predpokladaný termín výberového konania bude 12.12.2016.
Životopis s naskenovaným vysvedčením/diplomom zasielajte mailom na: dobsovicova@pnpp.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.12.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie technického zamerania

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Precíznosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať v tíme. Bezúhonnosť.

Sme významnou psychiatrickou nemocnicou, výučbovou základňou SZU i Trnavskej univerzity FZaSP. Našim predmetom činnosti je poskytovanie špecializovanej ambulantnej a ústavnej zdravotnej starostlivosti pacientom s psychiatrickými ochoreniami a osobám závislým od psychoaktívnych látok a zneužívajúcich tieto látky. Ponúkame možnosť rýchleho profesionálneho rastu v príslušných špecializačných i subšpecilalizačných odboroch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Psychiatrická nemocnica P.Pinela Pezinok
Malacká cesta 63
902 18 Pezinok

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2824079   Dátum zverejnenia: 23.11.2016