Vedúca sestra Neuropsychiatrickej kliniky SZU a PNPP

Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok

Miesto práce
Malacká cesta 63, okres Pezinok
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a organizácia poskytovania ošetrovateľskej starostlivosti na zverenom úseku, najmä:
- kontrola úrovne poskytovanej ošetrovateľskej starostlivosti
- koordinácia, plánovanie a zabezpečovanie činností pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti
- zavádzanie nových diagnostických a terapeutických metód
- spoluzodpovednosť za racionálne hospodárenie a plnenie plánu výkonov kliniky

Informácie o výberovom konaní

Doklady potrebné k výberovému konaniu:
- žiadosť o prijatie s uvedením názvu pozície a kliniky, o ktorú sa konkrétne uchádzate
- životopis (CV) s presným popisom doterajšej praxe
- fotokópie dokladov najvyššieho dosiahnutého vzdelania a získaných špecializácií
- výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
- potvrdenie o registrácii v SK SaPA
- vypracovaný projekt na tému: Koncepcia riadenia ošetrovateľskej starostlivosti s prihliadnutím na motiváciu zamestnancov.
Prihlášky a doklady zasielajte poštou na korešpondenčnú adresu nemocnice, Mgr. Elena Dobšovičová, Odd. personálnej práce
a miezd, s poznámkou „KONKURZ“.
Termín uzávierky na doručenie dokladov do výberového konania je do 05.08.2016 vrátane.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v odbore ošetrovateľstvo, špecializácia - ošetrovateľská starostlivosť v psychiatrii, špecializácia - riadenie a organizácia zdravotníctva - vítaná

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

10

organizačné a riadiace schopnosti, bezúhonnosť, spoľahlivosť, dodržiavanie etických princípov a hodnôt

Sme najväčšou psychiatrickou nemocnicou na Slovensku. Zároveň sme výučbovou základňou pre súčasných i budúcich zdravotníckych pracovníkov. Našim pacientom poskytujeme najmodernejšiu ústavnú, ale aj ambulantnú zdravotnú starostlivosť. Ponúkame možnosť rýchleho profesného rastu, ako aj najrôznejšie zamestnanecké benefity.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2588351  Dátum zverejnenia: 14.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou