Obchodní zástupce pro Slovensko - příležitost i pro čerstvé absolventy s technickým vzděláním

PSYCH-INFORM, s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem v této samostatné funkci bude hledat odbytové možnosti na území celého Slovenska anebo jeho části (podle bydliště, které může být libovolné a není nijak vymezeno). Budete navazovat kontakty s koncovými zákazníky v průmyslu a obchodními organizacemi, které budou mít zájem o námi nabízené výrobky, a budete zajišťovat prodej těchto výrobků.
Dále budete pro zákazníky zpracovávat návrhy optimálních technických řešení a zajišťovat klientům technickou podporu.
Vaším úkolem bude také tvorba cenových nabídek a úspěšné dokončení obchodních transakcí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- všestrannou podporu mateřské firmy
- velmi zajímavé finanční ohodnocení formou základního platu + provizí z prodeje
- technické a obchodní vyškolení
- samostatnou a tvořivou práci
- osobní rozvoj

Informace o náboru

Zašlete svůj životopis na na mail
[email protected]. Dotazy zodpovíme na 00-420-602-347-120

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Zahraniční společnost Ventile&Fittings spol. s r.o. (www.ventile.cz) je distributorem produktů firem Parker Hannifin, Wise Control, Pressure Tech a BMT Superlok pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Bělorusko. Na Českém trhu společnost úspěšně působí již přes 20 let. Prodává a distribuuje vysoce kvalitní komponenty pro fluidní systémy, využívané v energetice, rafinaci ropy a petrochemii a v biotechnologiích. Společnost Ventile&Fittings spol. s r.o. v současné době hledá dalšího schopného obchodníka

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického (strojírenského nebo elektrotechnického) směru
- v případě SŠ vzdělání požadujeme úspěšnou
praxi min. 5 let v obchodně-technické pozici
- v případě VŠ vzdělání máme zájem jak o
uchazeče s praxí (ideálně v oboru měření a
regulace), tak i čerstvé absolventy
strojírenských nebo elektrotechnických fakult.
- samostatnost, pracovní nasazení, zodpovědnost
- obchodní talent s uměním vyjednávat
- reprezentativní vystupování
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost práce na PC
- uživatelská znalost AJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2550894  Dátum zverejnenia: 24.6.2016