Obchodní zástupce pro Moravu a Slezsko

PSYCH-INFORM, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem v této samostatné a zodpovědné funkci bude hledat odbytové možnosti v oblasti celé Moravy a Slezska. Budete upevňovat obchodní vztahy se stávajícími odběrateli a dále navazovat kontakty s novými společnostmi a dealerskými organizacemi, které budou mít zájem o námi nabízené výrobky, a budete zajišťovat prodej těchto výrobků.
Dále budete pro zákazníky zpracovávat návrhy optimálních technických řešení s podporou produktů od dodavatelů Ventile and Fittings a zajišťovat klientům technickou podporu.
Vaším úkolem bude také tvorba cenových nabídek a úspěšné dokončení obchodních transakcí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- všestrannou podporu mateřské firmy
- dobré platové podmínky s vysokým bonusem
- firemní automobil s možností soukromého užívání
- mobilní telefon, notebook
- technické a obchodní vyškolení
- samostatnou a tvořivou práci
- osobní rozvoj

Informace o náboru

V případě, že budete zařazeni do výběrového řízení, budete do 14 dnů od zveřejnění inzerátu vyrozuměni. V opačném případě budou Vaše materiály v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů skartovány.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost Ventile and Fittings Praha, spol.s r.o., (www.ventile.cz) je distributorem produktů firem Parker Hannifin, Wise Control, Pressure Tech a BMT Superlok pro Českou republiku, a prostřednictvím svých dceřiných společností též pro Slovensko a Polsko. Společnost dováží a prodává vysoce kvalitní komponenty pro fluidní systémy, využívané v energetice, rafinaci ropy a petrochemii a v biotechnologiích. Společnost v současné době hledá schopného obchodníka na pozici

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technický směr, nejlépe strojní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání, technického (nejlépe strojírenského) směru
- zkušenosti z technické pozice v oboru měření a regulace, strojírenství výhodou
- samostatnost, pracovní nasazení, zodpovědnost
- obchodní talent s uměním vyjednávat
- orientace v technických výkresech
- reprezentativní vystupování
- řidičský průkaz skupiny B
- výborná znalost práce na PC
- uživatelská znalost AJ podmínkou
- bydliště na Moravě nebo ve Slezsku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1718730  Dátum zverejnenia: 29.7.2014