Obchodný zástupca so znalosťou anglického jazyka

PSS SVIDNÍK, a.s.

Miesto práce
Svidník
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikuje so stálymi a potenciálnymi zákazníkmi telefonicky, e-mailom a na
osobných stretnutiach,
• zisťuje, ktoré služby alebo produkty zákazník potrebuje,
• vyhľadáva nových zákazníkov,
• stretáva sa so zákazníkmi v ich firmách alebo organizuje stretnutia u nás vo firme,
• prezentuje zákazníkom produkty spoločnosti PSS SVIDNÍK, a.s., za účelom ich predaja,
• vytvára ponuku produktov a pripravuje kúpne zmluvy,
• stará sa o stálych zákazníkov a ich požiadavky,
• predáva produkty PSS SVIDNÍK, a.s. stálym aj novým zákazníkom,
• zúčastňuje sa výstav a služobných ciest (v zahraničí) za účelom prezentácie a predaja našich produktov.

• stabilné zamestnanie
• možnosť ubytovania
• preplácanie cestovného pri dochádzaní
• zaujímavý systém odmeňovania
• stravovanie v areáli firmy

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zaregistrujte sa možnosťou "Prihlásiť sa na pozíciu" a vyplňte krátky formulár.

UPOZORNENIE: Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti PSS SVIDNÍK, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Poskytnuté osobné údaje budú spracované v našej organizácií výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 5 rokov následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty likvidujeme skartovaním. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, strojárstvo, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VŠ/SŠ vzdelanie technického smeru vítané,
znalosť anglického jazyka,
zodpovednosť, spoľahlivosť,

PSS SVIDNÍK, a.s. je expandujúcou slovenskou spoločnosťou. Produktmi firmy sú stroje na spracovanie mäsa, pivovary, kooperácie a tlakové a netlakové nádrže. 90 % vyrábaných produktov sa exportuje do západnej a východnej Európy, Austrálie, východnej Afriky, Ázie, strednej a severnej Ameriky. V roku 2004 spoločnosť zaviedla a používa systém riadenia kvality, ktorý zodpovedá STN EN ISO 9001:2008.

V súčasnosti spoločnosť zamestnáva 200 vysokokvalifikovaných odborníkov, ktorých sila spočíva v ich kreativite, vedomostiach, odbornej znalosti a schopnosti komunikovať. Za účelom zvyšovania kvalifikácie a osobnostného potenciálu bola vo firme zriadená vlastná študijná akadémia.

Neustálym pozorovaním trhu, zákazníkov a konkurencie je rast pozorovateľný rok čo rok a to v celosvetovom rozsahu. Budúca expanzia je založená na pomoci našim zákazníkom.

Viac informácií nájdete na našej internetovej stránke
www.pss-svidnik.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Sov. hrdinov 460/114
089 01 Svidník

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2565231   Dátum zverejnenia: 3.12.2016