Konštruktér

PSS SVIDNÍK, a.s.

Miesto práce
Sovietskych hrdinov 460/114, 089 01 Svidník
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracováva výkresovú dokumentáciu a sprievodnú dokumentáciu tak, aby bolo možné podľa nej vyrobiť funkčný produkt,
- spracováva návrhy na zmeny a odchýlky vo výkresovej dokumentácii,
- operatívne odstraňuje konštrukčné nedostatky, ktoré sa prejavia v procese výroby,
- pri použití nových konštrukčných prvkov alebo súčiastok zabezpečuje kontakt na dodávateľa s presným definovaním ich kľúčových parametrov,
- konzultuje a rieši problémy zákazníka priamo so zákazníkom a hľadá pre neho najlepšie riešenie,
- objasňuje s výrobou nejasnosti vo výkresovej dokumentácii,
- sleduje trendy konštrukcie strojov a zariadení a používa ich vo svojej práci,
- sleduje trendy vývoja nových komponentov použiteľných pri konštruovaní a využíva ich pri konštrukcii produktov PSS SVIDNÍK, a.s.

Stabilné a perspektívne zamestnanie v spoločnosti so 43 - ročnou tradíciou,
možnosť profesionálneho rastu,
výborné pracovné prostredie, výborný kolektív,

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zaregistrujte sa možnosťou "Prihlásiť sa na pozíciu" a vyplňte krátky formulár.

UPOZORNENIE: Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti PSS SVIDNÍK, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Poskytnuté osobné údaje budú spracované v našej organizácii výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 5 rokov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty likvidujeme skartovaním. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred termínom, nám to písomne oznámte.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Autodesk Inventor - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie strojárskeho smeru
- iniciatívnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

PSS SVIDNÍK, a.s. je expandujúcou slovenskou spoločnosťou. Produktmi firmy sú stroje na spracovanie mäsa, pivovary, kooperácie a tlakové a netlakové nádrže. 90 % vyrábaných produktov sa exportuje do západnej a východnej Európy, Austrálie, východnej Afriky, Ázie, strednej a severnej Ameriky. V roku 2004 spoločnosť zaviedla a používa systém riadenia kvality, ktorý zodpovedá STN EN ISO 9001:2008.

V súčasnosti spoločnosť zamestnáva 200 vysokokvalifikovaných odborníkov, ktorých sila spočíva v ich kreativite, vedomostiach, odbornej znalosti a schopnosti komunikovať. Za účelom zvyšovania kvalifikácie a osobnostného potenciálu bola vo firme zriadená vlastná študijná akadémia.

Neustálym pozorovaním trhu, zákazníkov a konkurencie je rast pozorovateľný rok čo rok a to v celosvetovom rozsahu. Budúca expanzia je založená na pomoci našim zákazníkom.

Viac informácií nájdete na našej internetovej stránke
www.pss-svidnik.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Sov. hrdinov 460/114
089 01 Svidník

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1601164   Dátum zverejnenia: 3.12.2016