Obchodné zastúpenie - pobočka USA

PSS SVIDNÍK, a.s.

Miesto práce
Sovietskych hrdinov 460/114, 089 01 Svidnik
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zriadenie pobočky v USA
• denná komunikácia so zákazníkmi
• vyhľadávanie nových zákazníkov,
• prezentovanie produktov spoločnosti PSS SVIDNÍK, a. s., za účelom ich predaja,
• príprava kúpnej zmluvy,
• zúčastňovanie sa medzinárodných výstav a služobných ciest za účelom prezentácie a predaja produktov spoločnosti.

- možnosť pracovať v oblasti obchodu a v konkurenčnom prostredí,
- cestovanie, zúčastňovanie sa medzinárodných výstav,
- získate informácie v oblasti manažérskej technológie a predaja, techniky a vývoja strojov a zariadení.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zaregistrujte sa možnosťou "Prihlásiť sa na pozíciu" a vyplňte krátky formulár. Životopisy e-mailovou, poštovou alebo faxovou formou nemôžeme akceptovať. Ďakujeme za porozumenie.
UPOZORNENIE: Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti PSS SVIDNÍK, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vítané vzdelanie VŠ/SŠ strojárskeho smeru,
prax v odbore vítaná,
znalosť anglického jazyka,
konštruktívne zvládanie vzniknutých problémov,
ochota cestovať

PSS SVIDNÍK, a.s. je expandujúcou slovenskou spoločnosťou. Produktmi firmy sú stroje na spracovanie mäsa, pivovary, kooperácie a tlakové a netlakové nádrže. 90 % vyrábaných produktov sa exportuje do západnej a východnej Európy, Austrálie, východnej Afriky, Ázie, strednej a severnej Ameriky. V roku 2004 spoločnosť zaviedla a používa systém riadenia kvality, ktorý zodpovedá STN EN ISO 9001:2008.

V súčasnosti spoločnosť zamestnáva 200 vysokokvalifikovaných odborníkov, ktorých sila spočíva v ich kreativite, vedomostiach, odbornej znalosti a schopnosti komunikovať. Za účelom zvyšovania kvalifikácie a osobnostného potenciálu bola vo firme zriadená vlastná študijná akadémia.

Neustálym pozorovaním trhu, zákazníkov a konkurencie je rast pozorovateľný rok čo rok a to v celosvetovom rozsahu. Budúca expanzia je založená na pomoci našim zákazníkom.

Viac informácií nájdete na našej internetovej stránke
www.pss-svidnik.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Sov. hrdinov 460/114
089 01 Svidník
ID: 1470446   Dátum zverejnenia: 14.10.2016