Reagujte bez životopisu

Business analytik v Real Estate

PSN, s.r.o.

Místo práce
Seifertova 823, Praha 8-Žižkov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Abychom mohli úspěšně rozšiřovat portfolio vlastních nemovitostí, potřebujeme do našeho finance týmu v Praze sympatickou/sympatického, komunikativní/ho a talentovanou/talentovaného data analytika, která/ý nám na základě finančních dat poskytne relevantní poznatky pro naše strategické rozhodování.

Pracovní náplň:

Analýza finančních/účetních, výkonnostních a provozních dat/ukazatelů za účelem sestavení smysluplného reportu srozumitelně reflektujícího výsledky společnosti

Práce s více datovými zdroji a konsolidace výsledku do souhrnného reportu

Monitoring a reporting KPIs, aktivní měření plnění cílů společnosti

Vyvíjení finančních modelů

Příprava prediktivních analýz a modelů pro podporu strategických rozhodnutí

Poskytování doporučení pro finanční a obchodní strategie na základě analýzy dat

Úzká spolupráce s managementem na vytváření a implementaci strategií

Spolupráce s týmy napříč společností

Na základě analýzy navrhnout možnosti optimalizace nebo jiných zjednodušení a zefektivnění

Požadavky:

VŠ vzdělání ekonomického směru

Alespoň krátká zkušenost s analýzou dat

Výborné analytické a komunikační schopnosti, hledáme především „parťáka“ do diskuze

Schopnost komunikovat výsledky analýz jednoduše a efektivně

Znalost nástrojů a technik používaných pro analýzu dat (orientace v Power BI)

Nebát se hledat inovativní řešení

Zodpovědnost za svou práci

Nabízíme:

Zázemí silné společnosti na trhu real estate s více než 30ti letou tradicí

Možnost získat informace o fungování developerské společnosti

Práci v energickém týmu a přátelském kolektivu prestižní a stabilní společnosti

Benefity:

· Příspěvek na stravné ve mzdě

· karta Multisport zcela zdarma plus možnost získání karty pro partnera/partnerku

· firemní dovolená v exotické destinaci

· vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance

· příjemný klub v sídle společnosti s fitness pro zaměstnance

· pravidelné společenské akce

· firemní notebook i telefon

Nástup ihned.

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, prosím, zašlete nám své CV s fotografií a kontaktními údaji. Odpovídat budeme pouze vybraným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4802664  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc