Elektromontér

PSKelektro s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.04.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prevádza práce v zmysle platných noriem STN- oblasť elektro
zodpovedá za kvalitu prevedenej práce
vyhľadáva a odstraňuje poruchy na elektických zariadeniach
prevádza montáž el. zariadení vrátane odskúšania novoinštalovaných, stredné a bežné opravy el. zariadení
skúsenosť s montážou rozvádzačov elektro
starostlivosť o zverený majetok firmy (automobil, náradie , mobilný telefón)
operatívne rieši vzniknuté problémy, havarijné stavy

Informácie o výberovom konaní

Zaslať spoločnosti životopis v materskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Vodičský preukaz

B

predchádzajúca prax v oblasti elektromontáže
vyhláška č. 508/2009 Z. z. §21
technická a manuálna zručnosť
vedieť čítať technickú dokumentáciu- elektro
kvalifikácia pre prácu vo výškach ,platné BOZP (výhodou)
preukaz VZV a obsluhovateľa pracovnej plošiny (výhodou)
samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Spoločnosť PSK elektro s.r.o sa zaoberá projektovaním a montážou elektrických zariadení, elektroinštalácie rodinných domov, administratívnych budov, hál, vzdušných a zemných elektrických vedení, el. prípojky NN a VN, trafostanice, fotovoltaických systémov a slaboprúdových inštalácií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2059079  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou