Koordinátor bezpečnosti

PSJ Hydrotranzit, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi BOZP činnosti v rámci daného projektu
- Vypracúva a vedie dokumentáciu BOZP daného projektu v zmysle platnej legislatívy a programu spoločnosti
- Zabezpečuje aktualizáciu dokumentácie BOZP daného projektu
- Zodpovedá za stav dokumentácie BOZP daného projektu
- Plánuje a vedie kontroly a audity BOZP, rieši prípadové situácie pre výskyt mimoriadnych udalostí nehôd a úrazov na danom projekte
- Vykonáva pravidelné kontroly daného projektu v zmysle BOZP a na mieste navrhuje vhodné nápravné opatrenia
- Rieši pracovné úrazy zamestnancov, choroby z povolania a iné mimoriadne udalosti, ohlasuje tieto udalosti štátnym orgánom a spolupracuje s nimi na ich riešení
- Vykonáva ostatné štúdie týkajúce sa bezpečnosti, prevádzky, požiarnej ochrany, ochrany životného prostredia a hygieny pri práci na danom projekte
- Participuje na rozvoji poskytovaných služieb v rámci BOZP
- Komunikuje s klientmi

- Práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
- Priateľský tím a príjemné pracovné prostredie
- Možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Chcete byť súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na zaujímavých a hodnotných projektoch? Ste ambiciózny a priťahujú Vás nové výzvy v danej oblasti? Potom ste ideálny kandidát, ktorého veľmi radi spoznáme. V prípade, že chcete byť súčasťou nášho tímu a máte záujem o túto pozíciu, pošlite profesijný životopis .
Životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na kontaktnú adresu. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.
Uchádzač o zamestnanie dáva výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise v informačnom systéme PSJ Hydrotranzit, a. s . za účelom oslovenia uchádzača ponukou zamestnania v budúcnosti. Súhlas so spracovaním a poskytnutím osobných údajov je na dobu neurčitú a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Spracovávané osobné údaje uchádzača budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Prax v oblasti BOZP minimálne 3 roky - PODMIENKOU!
- Odborná spôsobilosť na výkon činnosti autorizovaného bezpečnostného technika - PODMIENKOU
- Odborná spôsobilosť koordinátora bezpečnosti - PODMIENKOU
- Zdravotná spôsobilosť pre výkon činnosti bezpečnostného technika - PODMIENKOU
- Odborná spôsobilosť na výkon činnosti technika požiarnej ochrany - VÝHODOU
- Dobrá znalosť právnych noriem na úseku BOZP
- Skúsenosť so zavádzaním systému BOZP
- Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- Skúsený kontrolór v oblasti BOZP
- Pro-klientská orientácia

Spoločnosť PSJ Hydrotranzit, a. s. od svojho vzniku v r.2002 patrí k stredne veľkým spoločnostiam pôsobiacich v oblasti stavebníctva. Podniká na Slovensku a v zahraničí v oblasti tradičnej výstavby, výstavby potrubných , inžinierskych a energetických stavieb, veľkopriemerových nádrží, komunikácií a výrobe oceľových konštrukcií. Spoločnosť pracuje v integrovanom manažérskom systéme. Základným princípom je orientácia na zákazníka, na jeho potreby a ich uspokojovanie v maximálnej kvalite, požadovaných termínoch a pri zachovaní maximálnej hospodárnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2445424  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou