Samostatný účtovník / Samostatná účtovníčka

PSJ Hydrotranzit, a.s.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 90, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidovanie a účtovanie dodávateľských faktúr
Účtovanie interných dokladov
Vystavovanie odberateľských faktúr
Komunikácia a úzka spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
Spolupráca na príprave mesačných závierok
Pravidelné predkladanie výsledkov práce na kontrolu hlavnému účtovníkovi

Práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
Moderné estetické pracovné prostredie
Možnosti vzdelávania podľa potrieb zamestnanca
Firemné akcie (bowlingová liga, športové hry,...)
Jazykové kurzy
Vlastné miesto na parkovanie
GL nad rámec zákona

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že Váš životopis bude zaradený do výberového konania a v prípade záujmu Vás budeme kontaktovať z dôvodu dohodnutia termínu osobného pohovoru.
Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

Reakciou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti PSJ Hydrotranzit, a.s., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí po dobu konania výberového procesu na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-min. SŠ vzdelanie – ekonomického smeru ( výhoda účtovníctvo )
-min. 2-ročná prax v oblasti účtovníctva
-znalosť účtovných postupov a štandardov
-ovládanie anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni je výhodou
-znalosť práce s PC (MS Word, MS Excel)
-ovládanie HELIOS programu je výhodou
-schopnosť pracovať s vysokým nasadením
-zodpovednosť
-samostatnosť
-pružnosť
-flexibilita
-aktívny a pozitívny prístup
-tímový hráč

Spoločnosť PSJ Hydrotranzit, a. s. od svojho vzniku v r.2002 patrí k stredne veľkým spoločnostiam pôsobiacich v oblasti stavebníctva. Podniká na Slovensku a v zahraničí v oblasti tradičnej výstavby, výstavby potrubných , inžinierskych a energetických stavieb, veľkopriemerových nádrží, komunikácií a výrobe oceľových konštrukcií. Spoločnosť pracuje v integrovanom manažérskom systéme. Základným princípom je orientácia na zákazníka, na jeho potreby a ich uspokojovanie v maximálnej kvalite, požadovaných termínoch a pri zachovaní maximálnej hospodárnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1931031  Dátum zverejnenia: 14.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou