Opatrovateľky do Nemecka na pracovnú zmluvu.

PSCG Personal Select Consulting GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
01.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1365,--

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľky do zdravotných zaradeniach. Jedná sa o prácu na nemeckú pracovnú zmluvu. Pracuje sa 30-35 hodín týždene . Pracuje sa na smeny ranná, poobedná a nočná.
- zabezpečovanie základných životných potrieb prijímateľov: stravovanie, pitný režim, osobná hygiena, celkový kúpeľ, obliekanie
- spolupráca pri zaisťovaní odbornej pomoci,
- starostlivosť o bezprostredné okolie prijímateľa,
- sprevádzanie prijímateľov na odborné lekárske vyšetrenia, spoločenské podujatia, prechádzky,
- pomoc pri pohybových aktivitách a iné...

26 dní dovolenky, polročné odmeny,
Slovenský koordinátor na mieste práce,
Pomoc pri vybavení všetkých potrebných dokumentov potrebných pre prácu v Nemecku.
Výplata vždy na čas a to 15. tého v mesiaci,
Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú

Životopis s fotkou !!! a v nemeckom jazyku !!! zasielajte prosím na email: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky. Ozveme sa len vybraným uchádzačom. Ak sa rozhodnete telefonovať tak prosím do 17 00 hod. Ak nájdete našu pracovnú ponuku aj neskôr neváhajte nás kontaktovať stále máme rôzne pracovné miesta, stále hľadáme šikovných ľudí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Jedná sa o sieť domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov v meste Erfurt.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zdravotná stredná škola

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Minimálne ukončený akreditovaný kurz opatrovania v dĺžke min. 220 hod. Ale vieme umiestniť aj ľudí bez kurzu. Hlavnou podmienkou je nemecký jazyk, prosím ľudí bez jazyka aby sa o danú pozíciu neuchádzali lebo nieje možné ich umiestniť v zdravotníckych zaradeniach.

Zuverlässiger Partner des Handwerks, Logistik und der Industrie.

Die PSCG Personal Select Consulting GmbH ist seit Februar 2002 erfolgreich in der Personaldienstleistung tätig. Die Zentrale unserer inhabergeführten Unternehmen befindet sich in Hamburg, weitere Büros finden Sie in München und in Frankfurt am Main und Erfurt.

Wir wachsen kontinuierlich und gesund, denn Engagement und Zuverlässigkeit prägen unseren täglichen Arbeitsstil. Unsere qualifizierten und zuverlässigen Mitarbeiter arbeiten für Sie im Hamburger Stadtgebiet, in Norddeutschland (z.B. auf Sylt oder Föhr) sowie im europäischen Ausland wie z.B. zuletzt in Kopenhagen sowie in Nizza und werden fair nach dem BZA Tarif vergütet.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2409676  Dátum zverejnenia: 25.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1365,--