Pomocný personál do pekárne

PSCG Personal Select Consulting GmbH

Miesto práce
Barbarossahof 4, 99092 Erfurt Nemecko, Nemecko
Termín nástupu
25.06.2017
8,91 EUR/hodina, 25% nočná, 25% nadčasy, 50% nedeľa, 100% sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Balenie,
Etiketovanie,
Čistenie,
a iné pomocné práce v pekárni.

Práca na turnusi. V pekárni sa pracuje tri týždne, štvrtý týžden je voľný.
Slovenský koordinátor na mieste práce,
Pomoc pri vybavení všetkých potrebných dokumentov potrebných pre prácu v Nemecku.
Výplata vždy na čas a to 15. tého v mesiaci,
Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú,
Ubytovanie je zabezpečené, zamestnanec si ho hradí sám z výplaty vo výške 220 až 250 euro. Pracuje sa na smeny ranná, poobedná, nočná, týžden voľno.
Nízke vstupné náklady. Po odpracovanom týždni možná záloha.

Životopis s fotkou !!! a v nemeckom jazyku !!! zasielajte prosím na emial: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky. Ozveme sa len vybraným uchádzačom. Nástup Ihneď !!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Jedná sa o priemyselnú pekáreň kde sa produkujú rôzne pekárenské produkty, naší pracovníci pracujú na pomocných pozíciách.
Nástup Ihneď !!!! prípadne do 14.06.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať a žiť v Nemecku,
Vek od 18 do 55 rokov,
Základy nemeckého jazyka,
Osobné vozidlo (stačí jedno v skupinke),
Zdravotný/Potravinársky preukaz,

Zuverlässiger Partner des Handwerks, Logistik und der Industrie.

Die PSCG Personal Select Consulting GmbH ist seit Februar 2002 erfolgreich in der Personaldienstleistung tätig. Die Zentrale unserer inhabergeführten Unternehmen befindet sich in Hamburg, weitere Büros finden Sie in München und in Frankfurt am Main und Erfurt.

Wir wachsen kontinuierlich und gesund, denn Engagement und Zuverlässigkeit prägen unseren täglichen Arbeitsstil. Unsere qualifizierten und zuverlässigen Mitarbeiter arbeiten für Sie im Hamburger Stadtgebiet, in Norddeutschland (z.B. auf Sylt oder Föhr) sowie im europäischen Ausland wie z.B. zuletzt in Kopenhagen sowie in Nizza und werden fair nach dem BZA Tarif vergütet.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1931574  Dátum zverejnenia: 8.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8,91 EUR/hodina, 25% nočná, 25% nadčasy, 50% nedeľa, 100% sviatok