Koordinátor kvality

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Automobilová ulica 1, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinovať výrobu s cieľom zabezpečenia kvality a množstva vyrábaných vozidiel.
• Riadiť zamestnancov v pridelenom sektore.
• Písať pracovné štandardy
• Dodržiavať a kontrolovať dodržiavanie štandardov výroby PSA, predpisov BOZP
a kontrolovať ich dodržiavanie u svojich spolupracovníkov
• Osobne sa angažovať pri zavádzaní zlepšovacích návrhov do praxe a snažiť sa o neustále zlepšovanie výkonnosti svojho tímu
• Školiť nových operátorov
• Zastupovať operátorov na poste v prípade ich neprítomnosti
• Zastupovať svojho nadriadeného v prípade neprítomnosti v komunikácii dosiahnutých výsledkov tímu počas ranných stretnutí a mesačných porád

• Pracovnú zmluva na dobu určitú o dočasnom pridelení prostredníctvom Agentúry dočasného zamestnávania s možnosťou prechodu do kmeňového stavu PCA Slovakia po splnení podmienok
• Práca vo víkendovom režime (piatok/sobota – ranná, nedeľa - nočná - 28.5 hodín )
• Možnosť nadčasov cez týždeň s príplatkom
• 13.plat, bonusy, odmeny
• Stravovanie vo vlastnej závodnej jedálni, celoročný pitný režim
• Možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty)
• Bezplatné vzdelávanie, možnosti kariérneho postupu

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Prax v automobilovom priemysle výhodou
• Znalosť hodnotenia chýb výhodou
• PC gramotnosť a znalosť programov Office
• Vodičské oprávnenie skupiny B
• Schopnosť viesť a riadiť menší tím
• Spoľahlivosť, samostatnosť a flexibilita, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Mikulášeková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 2907508  Dátum zverejnenia: 25.1.2017