Kontrolór hotových vozidiel

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Automobilová ulica 1, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať merania a kontrolu vzhľadu a funkcie hotových vozidiel v rámci svojho pracovného zaradenia v súlade s pracovnými štandardmi a upozorňovať na zistené nedostatky
• Vykonávať statickú kontrolu funkčnosti vozidla
• Vykonávať dynamickú kontrolu funkčnosti vozidla formou jazdy na malej a veľkej dráhe
• Hodnotiť chyby podľa predpísaných noriem a dokumentov kvality
• Navrhovať zlepšenia pracovných postov
• Dbať na dodržiavanie bezpečnostných pokynov alebo noriem.

•Adekvátne finančné ohodnotenie (základný plat, výkonnostná prémia, vernostný bonus), 13. plat, vyplácanie podielu na hospodárskom zisku
• 3-zmenný pracovný režim
• Možnosť podávania finančne ohodnotených zlepšovacích návrhov
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú s 3-mesačnou skúšobnou dobou
• Doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné poistenie s celoročným krytím
• Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu
• Teplá strava od 0,67 €; pitný režim zdarma
• Možnosť ubytovania – 1.mesiac zdarma, 2. mesiac 60€; 3. mesiac 90€
• Prenájom vozidiel od 111 € mesačne
• Využívanie benefitov cez portál Benefit plus na relax, šport, kultúru, dovolenku
• Sociálna výpomoc v krízových situáciách, mikrosponzoring
• Odmena za vernosť, náborový príspevok
• Asociácia športu PSA

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Učňovské/stredoškolské vzdelanie (automechanik výhodou)
• Prax v automobilovom priemysle výhodou
• Skúsenosti s kontrolou kvality produktu podmienkou
• Vodičské oprávnenie skupiny B nevyhnutnou podmienkou, aktívny vodič -5 rokov
• Spoľahlivosť, samostatnosť a flexibilita, manuálna zručnosť
• Schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy
• Výborný zrak

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Mikulášeková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 2893426  Dátum zverejnenia: 1.2.2018