Vedúci výrobnej zmeny na prevádzke lakovňa

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Automobilová ulica 1, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie zvereného úseku - lakovňa
• Garantovanie aplikácie pracovných štandardov a výrobných procesov
• Garantovanie kvality a kvantity poskytovaných služieb z pohľadu interného a externého zákazníka, minimalizovanie rizík zastavenia výroby a optimalizácia chodu výroby
• Riadenie neprítomnosti v práci medzi jednotlivými strediskami a efektívne rozdeľovanie počtov zamestnancov
• Garantovanie ergorotácie vo všetkých strediskách
• Riadenie pravidelných operatívnych porád s vedúcimi výrobných jednotiek
• Rozvíjanie a podporovanie zlepšovateľskej činnosti (kaizeny)
• Schvaľovanie procesu zlepšovania postov (tzv. „STD WORK“) za účelom zlepšovania kvality a efektivity
• Prezentovanie a zlepšovanie výsledkov zverenej zmeny
• Sledovanie vývoja sociálnej klímy
• Rozvíjanie schopností (coaching) a kompetencií vedúcich výrobných jednotiek (hodnotiace pohovory, definícia cieľov)
• Efektívne riadenie zmeny s ohľadom na finančný rozpočet
• Riadenie aktivít zameraných na zvýšenie a rešpektovanie BOZP a zlepšenie pracovných podmienok

• Pracovná zmluva na dočasné pridelenie prostredníctvom agentúry dočasného zamestnávania s možnosťou prechodu do kmeňového stavu PCA Groupe Slovakia po splnení podmienok
• Nástupný termín - asap
• Zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia, príplatok za prácu v noci, 13. plat, odmeny za nápady na zlepšenie)
• Práca vo výrobnom procese v trojzmennom pracovnom režime
• Možnosť bezplatného vzdelávania a kariérneho postupu
• Možnosť ubytovania za úhradu, teplá strava v závodnej jedálni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

• SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania
• Prax v prevádzke lakovňa minimálne 3 roky
• Prax v oblasti riadenia ľudí minimálne 3 roky (v oblasti strojárstva)
• Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie
• Francúzsky jazyk B1 alebo anglický jazyk B1
• Samostatnosť , flexibilita, spoľahlivosť, komunikatívnosť
• Orientácia na výsledky
• Schopnosť motivovať tím

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2794011  Dátum zverejnenia: 2.11.2016