Technik fyzického toku vozidiel pre víkendovú zmenu

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Automobilová ulica 1, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.02.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Operatívne riadi tok vozidiel s cieľom dodržať vopred stanovené lehoty a poradie vozidiel a rešpektuje obmedzenia pri angažovaní vozidiel v celom fyzickom toku.
• Zabezpečuje angažovanie vozidiel do výrobných prevádzok v požadovanom množstve rešpektujúc pritom stanovené obmedzenia.
• Zabezpečuje informovanosť výrobných prevádzok o starých vozidlách v toku.
• Sleduje a zaznamenáva priebeh výroby v jednotlivých prevádzkach
• Zabezpečuje rešpektovanie stanoveného poradia vozidiel pri ich angažovaní do výrobných prevádzok
• Zabezpečuje riadenie počtu vozidiel v jednotlivých úsekoch a animuje Lead Time
• Komunikuje s nadriadenými v prípade krízových situácií

• Pracovná zmluva na dobu určitú v dĺžke trvania 1 rok s možnosťou ďalšieho predĺženia
• Práca vo víkendovom režime (piatok/sobota – ranná, nedeľa - nočná - 28.5 hodín )
• Možnosť nadčasov cez týždeň s príplatkom
• 13.plat, bonusy, odmeny
• Stravovanie v jedálni
• Bezplatné vzdelávanie, možnosti kariérneho postupu

Informácie o výberovom konaní

• Úplné SŠ vzdelanie
• Znalosť logistických princípov a spôsobu riadenia výroby výhodou
• Pracovné skúsenosti v oblasti logistiky, riadenia fyzického toku vozidiel výhodou
• Francúzsky/anglický jazyk výhodou
• Znalosť MS Office
• Analytické schopnosti, presnosť a precíznosť, logické myslenie
• Časová flexibilita v prípade zastupovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2636732  Dátum zverejnenia: 11.1.2017