Technik BOZP

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Automobilová ulica 1, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva pravidelnú kontrolu bezpečnosti formou obchôdzok
• Plánuje a vykonáva audity bezpečnosti
• Vyhodnocuje výsledky a aktualizuje indikátory bezpečnosti
• Vypracúva vnútorné predpisy a pravidlá o BOZP a PO
• Plánuje a koordinuje školenia zamestnancov v oblasti BOZP a PO. Je nápomocný manažérom pri riešení otázok dodržiavania bezpečnostných predpisov, poskytuje konzultácie, dobré praktiky v riadení bezpečnostných rizík
• Zisťuje nebezpečenstvá a ohrozenia (meraním faktorov pracovného prostredia a podobne), posudzuje riziká bezpečnosti a navrhuje opatrenia na zamedzenie rizík a nebezpečenstiev
• Zisťuje príčiny a všetky okolnosti vzniku pracovných úrazov
• Vypracúva a realizuje programy bezpečnosti práce zamerané na informovanie zamestnancov s cieľom motivovať ich k bezpečnému správaniu sa

• Pracovná zmluva na dobu určitú v dĺžke trvania 1 rok s možnosťou ďalšieho predĺženia
• Nástupný termín dohodou
• Zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia, 13. plat
• Stravovanie v jedálni, veľký výber jedál, zdravé trendy
• Bezplatné vzdelávanie, možnosti kariérneho postupu

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Integrovaná bezpečnosť

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru (BOZP, Environmentálny manažment)
• Prax v priemyselnom podniku ako autorizovaný technik BOZP minimálne 2 roky (ABT)
• Osvedčenie technika BOZP podmienkou
• Výborná znalosť MS Office (Word, Excel, Power point)
• Francúzsky alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1)
• Vodičský preukaz skupiny „B“
• Ochota tímovej spolupráce a schopnosť učiť sa
• Spoľahlivosť, flexibilita dobré komunikačné schopnosti

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 2610134  Dátum zverejnenia: 28.7.2017