Výrobný pracovník

PSA Peugeot Citroen Slovakia

Miesto práce
Automobilová ulica 1, Trnava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
724 - 884 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž
•Uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku
•Vykonávať operácie údržby prvého stupňa (drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti)
•Zabezpečovať čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska
•Podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu

•Základný plat 664 eur , individuálna a kolektívna výkonnostná prémia 100 eur, mzdové zvýhodnenie za prácu v noci 1,6eur/hod), 13. plat, odmeny za nápady na zlepšenie
•Pracovná zmluva o dočasnom pridelení prostredníctvom Agentúry dočasného zamestnávania s možnosťou prechodu do kmeňového stavu PCA Slovakia
•Práca v trojzmennom režime
•Teplá strava priamo v závode
•Možnosť ubytovania za úhradu (ubytovne a nájomné byty)
•Ostatné sociálne benefity podľa Agentúry dočasného zamestnávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

•Základné alebo stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita), vzdelanie v obore a prax v automobilovom priemysle je výhodou
•Skúsenosti vo výrobnom procese výhodou, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
•Ochota a chuť pracovať na zmeny
•Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy
•Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA.

Automobilka v Trnave patrí k technologicky najmodernejším závodom skupiny PSA Peugeot Citroën. Tri roky po položení základného kameňa sa v júni 2006 rozbehla výroba modelu Peugeot 207. Už v prvom štvrťroku 2009 prišla na trh novinka Citroën C3 Picasso, ktorá sa vyrába výhradne na Slovensku. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a trnavská automobilka sa stala najväčším výrobcom áut na Slovensku. V novembri 2011 zišlo z výrobnej linky už miliónte vozidlo. Dôslednou aplikáciou Systému výroby PSA a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. Aj vďaka tomu mu materská spoločnosť zverila náročnú úlohu: prípravu a následné spustenie výroby koncernovej novinky Peugeot 208. Toto vozidlo zo segmentu B začal trnavský závod vyrábať v marci 2012. V súčasnosti závod pracuje v režime troch pracovných zmien, výrobné tempo je 60 vozidiel / hodinu. Aktuálne sa v PSA Trnava spustila výroba nového Citroënu C3, ktorý by sa mal stať najpredávanejším vozidlom svojej triedy. Denne závod vyprodukuje pre našich klientov 1 350 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 3.500 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a podielom 23% žien.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

PCA Slovakia, s.r.o.
Automobilová ulica 1
917 01 Trnava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2544533   Dátum zverejnenia: 19.9.2016