Finančný účtovník

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať účtovné operácie v rámci oblasti svojho zaradenia
• Na pravidelnej báze vykonávať kontrolu účtov
• Spracovávať účtovné závierky
• Pripravovať finančné podklady a spolupracovať s audítormi
• Riešiť systémové anomálie, spolupracovať s inými oddeleniami pri riešení chybných pohybov zo systémov
• Podieľať sa na riešení rôznych operatívnych problémov
• Zúčastňovať sa na stretnutiach vzhľadom k uvedeným problémom
• Podávať návrhy riešení pre neštandardné účtovné prípady
• Zabezpečiť neustále zlepšovanie informačných systémov
• Realizovať platobné kampane, resp. kompenzácie
• Zabezpečiť včasné vyrovnanie otvorených položiek
• Znižovať riziko pravidelnou kontrolou dodržiavania skupinových a lokálnych noriem
• Znalosť nemeckého jazyka - minimálne na úrovni, B1/B2, alebo znalosť anglického jazyka B1/B2
• Záujem inovovať a zlepšovať existujúce procesy

• Nástupný termín podľa dohody (ideálne 1.7.2019)
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú, práca v jednozmennej prevádzke
• Zaujímavé finančné ohodnotenie (1386€, individuálna prémia, 13. plat)
• Po zaučení možnosť práce z domu 1 deň v týždni
• Stravovanie v jedálni a celoročný pitný režim
• Bezplatné vzdelávanie, možnosť kariérneho rastu
• Benefity (relax, šport, kultúra, dovolenky) formou aplikácie „Benefit Plus“
• Výhodný prenájom alebo zakúpenie vozidiel značiek Peugeot a Citroën
• Príspevok pri rôznych životných situáciách (napr. narodenie dieťaťa)
• Životné poistenie s celoročným krytím, príspevok na DDS
• Lekárska starostlivosť a služby fyzioterapeutického centra priamo v závode, odborné poradenstvo ergonómov
• Možnosť členstva v Asociácii športu PSA

Finančný účtovník na finančnom oddelení vykonáva profesionálne finančné úkony. Aplikuje účtovné techniky a štandardnú prax. Dbá na presnosť a kvalitu vykonanej práce. Potrebná kombinácia jazykov je NJ + AJ alebo AJ + Poľština

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania, pozície vhodné aj pre absolventov
• Prax v účtovníctve výhodou
• Praktická znalosť princípov finančného účtovníctva veľkej spoločnosti, najmä základných procesov automatického účtovania prebiehajúceho cez informačné systémy
• Znalosť princípov podvojného účtovníctva a paralelného účtovania na 2 účtovných osnovách - skupinovej a lokálnej
• Základná znalosť slovenských daňových zákonov
• Znalosť nemeckého jazyka ALEBO znalosť a anglického jazyka podmienkou
• Znalosť poľského jazyka výhodou
• Užívateľská úroveň MS Excel a SAP - modul FI
• Komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, schopnosť pohotovo riešiť vzniknuté problémy, otvorenosť zmenám a inováciám.
• Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2192519  Dátum zverejnenia: 4.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou