Špecialista projektov inštitucionálnej komunikácie

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva aktivity potrebné k realizácii projektov internej inštitucionálnej komunikácie (Info dňa, Noviny pre vás, Bonjour Trnava), vrátane prípravy prezentácii, informačných brožúr, realizácie a úpravy filmov
• Vytvára komunikačné plány prevádzok
• Pripravuje kampane pre jednotlivé prevádzky (napr. kampaň v oblasti životného prostredia, bezpečnosti a pod.)
• Organizuje akcie určené pre zamestnancov (napr. Deň otvorených dverí, trhy pre zamestnancov a pod.)
• Organizuje stretnutia členov „Siete informátorov“
• Navrhuje podnety ohľadom komunikácie s cieľom zlepšenia sociálnej klímy závodu
• Vystupuje a komunikuje tak, aby bol dodržaný dobrý imidž úseku a celej spoločnosti
• Pri práci sa riadi internými predpismi spoločnosti PSA Peugeot Citroën a dodržiava predpisy BOZP.

• Pracovná zmluva na dočasné pridelenie prostredníctvom agentúry dočasného zamestnávania
• Finančné ohodnotenie a variabilné zložky mzdy rovnako ako v PCA Slovakia, s.r.o. (základný plat, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia), 13. plat
• Nástupný termín marec 2015 (prípadne dohodou), práca v jednozmennej prevádzke
• Stravné formou gastrolístkov, celoročný pitný režim, možnosť ubytovania na ubytovni
• Ostatné sociálne benefity podľa agentúry dočasného zamestnávania.

Informácie o výberovom konaní

Oddelenie komunikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie humanitného zamerania
• Nevyhnutná znalosť francúzskeho jazyka (ovládanie jazyka slovom a písmom)
• Prax v oblasti komunikácie a žurnalistiky vítaná
• Znalosť MS Excel, MS Word, PowerPoint, Outlook Expres na pokročilej úrovni
• Kultivovaný a zrozumiteľný slovný/písomný prejav, štylistické schopnosti, dobrá úroveň slovenského jazyka
• Kreativita, výborné organizačné a improvizačné schopnosti
• Flexibilita, otvorenosť zmenám a inováciam, schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne.

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2015837  Dátum zverejnenia: 16.2.2015