Centrálny nákupca

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia s klientom: udržiavanie kontaktu, špecifikácia a spracovanie nákupných požiadaviek
• Vyhľadávanie tých najlepších svetových dodávateľov v databáze podľa dohodnutých kritérií
• Komunikácia s dodávateľmi v cudzom jazyku: vyjednávanie najlepších možných zmluvných podmienok a cien pre spoločnosť PSA
• Spracovanie objednávok a dohľad nad časovým plnením
• Nastavovanie a zlepšovanie procesov v rámci oddelenia
• Reporting a rôzne interné projekty podľa potreby
• Aktívne prinášať nové návrhy a nápady pri hľadaní možností šetrenia nákladov
• Motivovať dodávateľov k hľadaniu efektivity pri výrobe, predaji alebo distribúcii dielov a materiálu a túto premietnuť do nákupných cien
• Zostaviť, obhájiť a dodržiavať nákupnú politiku svojho perimetra
• Pri svojej práci sa riadiť internými predpismi PSA Peugeot Citroën Trnava a dodržiavať predpisy BOZP.

• Pracovná zmluva na dobu určitú v dĺžke trvania 1 rok s možnosťou ďalšieho predĺženia
• Nástupný termín december 2014 (prípadne dohodou)
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Bezplatné vzdelávanie, možnosť kariérneho rastu
• Stravovanie v jedálni a celoročný pitný režim
• Ubytovanie (ubytovne, byty) s príspevkom
• Benefity (relax, šport, kultúra, dovolenky) formou aplikácie „Moje benefity“
• Výhodný prenájom, leasing a zľavy pri kúpe vozidla značiek Peugeot a Citroën
• Príspevok pri rôznych životných situáciách (napr. narodenie dieťaťa)
• Životné poistenie s celoročným krytím, príspevok na DDS
• Lekárska starostlivosť a možnosť využitia služieb fyzioterapeutického centra priamo v závode, odborné poradenstvo ergonómov
• Vianočné darčeky a firemné podujatia.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Oddelenie nákupu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Vysokoškolské vzdelanie obchodného alebo technického zamerania
• Prax v oblasti nákupu vítaná
• Znalosť francúzskeho a anglického jazyka slovom aj písmom
• Užívateľská úroveň MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook, Power Point)
• Výborné komunikačné schopnosti, vynaliezavosť, energickosť
• Obchodné zručnosti s dôrazom na efektívne vyjednávanie
• Analytické myslenie, otvorenosť zmenám a inováciám.

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 1938569  Dátum zverejnenia: 25.11.2014