Technik zásobovania,

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
PCA Slovakia Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
11.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať a riadiť realizáciu tokov zásobovania dielov a potrebných materiálov na výrobu vozidiel v kvalite, nákladoch a garantovať dodávky dielov v termínoch
• Dohliadať a niesť zodpovednosť nad celým procesom zásobovania od zadania požiadavky až po dodanie od dodávateľa do výrobného závodu PCA Slovakia Trnava
• Rozvíjať politiku partnerstva s dodávateľmi, kontakt s dodávateľmi, urgovanie meškajúcich objednávok, konzultácia dodavok, organizovať riadiacu prácu s dodávateľmi ako preventívnu tak aj na riešenie problémov
• Ubezpečovať sa, či všetci dodávatelia dodržiavajú svoje záväzky z hľadiska dodacích lehôt a množstva.
• Odstraňovať nedostatok dielcov, ktoré spadajú do zodpovednosti zásobovania, riešiť nezhody dodaného materiálu a kritických dodavok
• Podieľať sa na znížení logistických nákladov, znižovať úroveň zásob v súlade so stanovenými cieľmi, optimalizovať skladové náklady, dodržujúc pravidlá paletizácie
• Realizovať audity prevádzky Logistika, riadiť inventúry v skladoch, analyzovať príčiny interných anomálií a inventúrnych rozdielov
• Zavádzať urgentné výnimočné transporty, ak to vyžaduje situácia
• Optimalizovať logistické náklady v spolupráci s koordinátorom transportu
• Vystupovať a komunikovať tak, aby bol dodržaný dobrý imidž úseku a celej spoločnosti
• Pri práci sa riadiť internými predpismi spoločnosti PSA Peugeot Citroën.

• Pracovná zmluva na dobu určitú v dĺžke trvania 1 rok s možnosťou ďalšieho predĺženia
• Nástupný termín o asap (prípadne dohodou)
• Zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia, 13. plat
• Stravovanie v jedálni a celoročný pitný režim

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, zásobovanie

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
• Prax v oblasti logistiky alebo priemyselnej výroby, komunikácie s dodávateľskými partnermi a dopravcami výhodou
• Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom podmienkou
• Znalosť francúzskeho jazyka výhodou
• Znalosť informačných systémov MS Word, MS Excel, MS Outlook, internet na užívateľskej úrovni
• Dobré komunikačné a organizačné schopnosti, zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť pracovať pod stresom a prispôsobiť sa meniacim podmienkam
• Schopnosť absorbovať veľké množstvo informácií a analytické myslenie

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 1114021  Dátum zverejnenia: 25.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou