Špecialista pre retail

ESSOX FINANCE, s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 16, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa úverovej/leasingovej zmluvy
Písomná, telefonická komunikácia s klientmi
Komunikácia s advokátskymi kanceláriami, inkasnými agentúrami, exekútormi, políciou
Rôzne pomocné a administratívne práce

Možnosť profesného rozvoja v perspektívnej oblasti finančných služieb
Zaujímavé platové hodnotenie a motivujúci systém zamestnaneckých výhod
Zázemie veľkej medzinárodnej inštitúcie (Komerční Banka a Société Générale)
Práca v príjemnom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobré komunikačné schopnosti, samostatnosť
Ochota učiť sa novým veciam
Pozitívne myslenie a schopnosť hľadať riešenia
Schopnosť počúvať, argumentovať, vyjednávať
Zmysel pre detail, rýchle a logické myslenie
Asertivita, odolnosť voči stresu
Užívateľská znalosť práce na PC (MS Office)

Spoločnosť zameraná na poskytovanie úverou na kúpu motorových vozidiel. Člen medzinárodnej finančnej skupiny Société Genérale a skupiny Komerční banky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3021436  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou