Špecialista reklamačného servisu

PS STAVBY, s.r.o.

Miesto práce
Letná 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiaczákladná mzda, odmeny a bonusy podľa kompetencií a skúseností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie procesu prijímania, riešenia a ukončovania reklamačných konaní
• posudzovanie oprávnenosti reklamácií v súčinnosti s technikom
• účasť na obhliadkach, navrhovanie riešení v súčinnosti s technikom
• komunikácia so zákazníkmi a subdodávateľmi pri riešení jednotlivých podnetov

- služobné vozidlo
- mobil
- príspevok na DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• dobré komunikačné schopnosti
• prax v oblasti riešenia a administrácie reklamácií
• výborná orientácia v projektovej dokumentácii stavby
• znalosť technologických postupov, technických a časových súvislosti výstavby

Spoločnosť PS STAVBY oslávi budúci rok 20. výročie svojho pôsobenia na slovenskom stavebnom trhu. Pre svojich zákazníkov realizujeme:
• novostavby a rekonštrukcie vo verejnom a súkromnom sektore,
• komplexnú obnovu bytového fondu vrátane pamiatkovo chránených objektov,
• znižovanie energetickej náročnosti budov a zdroje zelenej energie,
• konzultačnú a poradenskú činnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2029975  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac