Nákupca

PS STAVBY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
fix + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia je vhodná len pre stabilného kandidáta, orientovaného na dobré výsledky, so schopnosťou nachádzať jednoduché a správne riešenia. Čo od Vás očakávame:
- príprava tendrov, podkladov do tendrov
- výber a oslovovanie subdodávateľov, vyhodnocovanie subdodávok
- príprava a analýza dopytov
- správa databáz
- vyjednávanie cien, dodacích a platobných podmienok
- optimalizácia nákupu a nákladov
- spracovanie dokumentov o priebehu projektov v oblasti nákupu a realizácie stavieb
- vlastné obstarávania - podklady, analýza, elektronické aukcie

- kvalitné pracovné prostriedky, výborný pracovný tím
- benefity a sociálny program
- firemné pracovné prostredie podporujúce odborný rast a rozvoj
- práca v stabilnej a prosperujúcej firme

Táto pozícia si vyžaduje odolného vyjednávača. Schopného, vytrvalého a logického kandidáta, ktorý má vysoké ambície realizovať sa v tejto oblasti.

Pokiaľ tieto predpoklady spĺňate, v našom tíme ste vítaný. Bude sa od Vás vyžadovať tvrdá práca, preto je táto pozícia len pre najschopnejších.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite Váš životopis a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis. Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti PS STAVBY, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle z. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- preukázateľné referencie z minulosti podmienkou!
- znalosť zákona o verejnom obstarávaní výhodou
- preukázateľne dosiahnuté výsledky v stavebnej oblasti, stavbarine
- odolnosť, vytrvalosť, schopnosť prekonávať prekážky
- orientácia v nákupe v oblasti stavebníctva

Spoločnosť PS STAVBY oslávi budúci rok 20. výročie svojho pôsobenia na slovenskom stavebnom trhu. Pre svojich zákazníkov realizujeme:
• novostavby a rekonštrukcie vo verejnom a súkromnom sektore,
• komplexnú obnovu bytového fondu vrátane pamiatkovo chránených objektov,
• znižovanie energetickej náročnosti budov a zdroje zelenej energie,
• konzultačnú a poradenskú činnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1715073  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + provízia