Booking manager - hudobný priemysel

PS production s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Booking a manažment kapiel a umelcov z portofólia produkčného domu PS Production s.r.o. na území SR, CZ (podľa dohody aj v zahraničí).
- Spolupráca s eventovými agentúrami, organizátormi a promotérmi festivalov a klubov.

- flexibilný pracovný čas

Životopis v anglickom jazyku prosím posielajte na email adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.2.2104 (ostáva ešte 29152 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hudobné, hudobno-tanečné, ekonomické – kultúrny managment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť obchodnej korešpondencie
- znalosti z dejín hudby (populárnej, vážnej) a príbuzných odvetví - vítaná - základná orientácia v hudobnom priemysle
- proobchodne orientovaná osobnosť

Spoločnosť PS Production vznikla so zámerom vytvoriť platformu pre profesionálnych hudobných umelcov a obohatiť svet o nový prístup k hudbe . Prvoradým cieľom spoločnosti je tvoriť a promovať originálnu hudbu, ale i komplexnejšie projekty spájajúce viaceré druhy umenia.

Spolupracujeme s renomovanými hudobníkmi, spevákmi, skladateľmi, textármi, aranžérmi, tanečníkmi, choreografmi, výtvarníkmi a režisérmi. Podporujeme však aj rozvoj mladých talentov.

Portfólio je rozdelené na tri hlavné hudobné žánre:

- Popular Music ( Pop – show time, Jazz, World Music )
- EDM (Electronic Dance Music)
- Classical & Contemporary Music (klasická a súčasná hudba)

Realizujeme vlastné autorské projekty a ponúkame aj produkcie vytvorené na kľúč pre zákazníkov doma i v zahraničí. Nebránime sa rôznym experimentom v spolupráci s "kmeňovým tímom" či externými umelcami.
ID: 1975773  Dátum zverejnenia: 12.1.2015