Montér kovových konstrukcí

PS BRNO, s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 153/119 b, 619 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyučen v oboru zámečník/klempíř výhodou
- praxe ve stavebnictví při montáži OK výhodou
- samostatnost, spolehlivost
- práce na stavbách v rámci celé ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

- kvalifikační a poziční růst ve stabilní a prosperující české stavební společnosti
- dovolená navíc
- nadstandartní finanční ohodnocení - základní mzda + prémie
- stravné

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

stavební, strojní

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Stavební společnost PS BRNO, s.r.o. byla založena v roce 2004 a od doby svého založení se neustále intenzivně rozvíjí. Svou velikostí se v segmentu stavebnictví řadí mezi středně velké podniky. Můžeme tak nabídnout vysokou kvalitu, garantovanou zázemím silné a stabilní společnosti
ID: 3020920  Dátum zverejnenia: 19.4.2017