Údržbár elektrickej údržby

Prysmian Kablo s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy porúch na strojoch a zariadeniach,

- oprava, údržba a navrhovanie technických riešení pre stroje a zariadenia,

- plánovanie a realizácia preventívnej a operatívnej údržby strojov a zariadení,

- starostlivosť o všetky výrobné zariadenia, strojné vybavenia a iné periférne náradia spoločnosti,

- hlásenie porúch a porúch na výrobných zariadeniach počas zmeny nadriadenému a práca pri odstraňovaní porúch, resp. riadenie sa pokynmi nadriadeného,

- vykonávanie údržbárskych a elektrikárskych prác,

- vykonávanie evidencie preventívnej a operatívnej údržby,

- výkon inštalácie nových technológií a interné transfery zariadení,

- rozhoduje o pozastavení výroby v prípade zistení nedostatkov na zariadeniach a infraštruktúre ohrozujúcich kvalitu výroby, bezpečnosť práce a materiálne straty.

- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti,

- finančný príspevok na stravovanie,

​- dodatočná dovolenka nad rámec zákona po odpracovaní 3 rokov,
​- vernostný bonus po odpracovaní 3/5 rokov,
​- 13. plat,
​- príspevok do 3. piliera (DDS),

- Multisport karta.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých kandidátov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výroba

Počet rokov praxe

5

- Vyhláška 718/2002 Z. z. na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a bezpečnosti technických zariadení - § 22 alebo § 23.

Koncern Prysmian patrí celosvetovo k vedúcim výrobcom optických vlákien a telekomunikačných káblov. Prysmian Group pôsobí 140 rokov vo viac ako 50 krajinách sveta spolu s vyše 30 000 zamestnancami. V Prešove pôsobíme od roku 2006 (bývala Draka Comteq Slovakia s.r.o. Strojnícka 7, Prešov).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Katarína Robová
Tel.: +421905886061
E-mail: poslať životopis
ID: 4811460  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac