Čašník

Prvý piešťanský pivovar, s. r. o.

Miesto práce
Rekreačná 3, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servírovanie alkoholických a nealkoholických nápojov, prijímanie objednávok od zákazníkov, umývanie a leštenie použitých pohárov, vyúčtovanie platieb, inkasovanie hotovosti prípadne platobnou kartou a narábanie s registračnou pokladňou, Objednávanie tabletovým systémom, dodržiavanie hygienických noriem na pracovisku, poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov. Ponúkanie ochutnávok našich pív, Servírovanie objednaných pokrmov a nápojov, odnášanie použitých príborov, tanierov a pohárov zo stolov. Zabezpečovanie rezervácií stolov pri koncertoch, prestieranie stolov, kladenie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní na svadbách.

Neostaneš hladný ani smädný. Pracovať budeš v krásnom prostredí s veselým kolektívom a po práci môžeš využiť perfektnú lokalitu pivovaru pri hrádzi a lodenici na veľa športových aktivít. Žiadny tvoj nápad nebude nevypočutý a za kvalitnú prácu dostaneš odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár-čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie na verejnosti
Komunikatívnosť
Ústretovosť
Odolnosť voči stresu
Tímový hráč

Sme remeselný pivovar, ktorý v roku 2015 založili nadšenci a milovníci piva. Z našich tankov je možné ochutnať naše vlajkové domáce pivo ŽiWELL Jedenástku, ŽiWELL Červenú vežu 12, ŽiWELL Havrana 13, ŽiWELL Vandala 14 a rôzne sezónne špeciály. V Piešťanskom pivovare ponúkneme aj tradičnú domácu kuchyňu so starostlivo vybraným pivným menu. Nachádzame sa v Piešťanoch na Rekreačnej 3, blízko lodenice pri hrádzi v zrekonštruovaných priestoroch objektu, ktorý dýcha výbornou atmosférou a pohodou. Ponúkame aj prehliadky kompletnej výrobnej technológie od varní až po tanky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2528201  Dátum zverejnenia: 7.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou