Odborný predajca na centrále spoločnosti

Prvý dom zdravia, s.r.o.

Miesto práce
Poštová 1, 811 06 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1000 € a viac (fix+provízia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Človeka, ktorý chce byť súčasťou nového projektu na Slovensku.
Človeka, ktorý chce na sebe pracovať, je vyznavačom zdravého životného štýlu a chce mať možnosť predávať sortiment takých produktov, ktorým môže pomôcť sám sebe, ale aj našim klientom.

Tvoja náplň práce bude:
- Akvizícia potenciálnych zákazníkov už z existujúceho zoznamu kontaktov
- Starostlivosť o existujúcu klientelu
- Dohadovanie osobných stretnutí v spolupráci s call centrom
- Príprava na osobné stretnutia so zákazníkmi, identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka
- Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom v oblasti ponúkaných produktov
- Prezentácia produktov, ich výhody a funkcionality
- Vypracovávanie cenových ponúk a uzatváranie obchodných zmlúv

Keďže sme startup, môžeme si dovoliť pracovať v priateľskej atmosfére, kde si pomáhame všetci navzájom a pracujeme ako tím. Zároveň dávame veľký priestor Tvojej kreativite pri predaji našich produktov. Uvítame nové nápady a radi Ťa za ne odmeníme. Dbáme o to, aby sa tu každý z nás cítil veľmi dobre. Zažiješ výhody startupového prostredia:

- Príjemné pracovné prostredie
- Mladý, dynamický team
- Motivujúce finančné ohodnotenie so zaujímavou variabilnou zložkou
- Veľký priestor pre sebarealizáciu
- Kvalitné zaškolenie
- Získanie know-how profesionálneho predajcu

Ak máš záujem stať sa dôležitou súčasťou nášho rastúceho tímu,spĺňaš všetky kritéria a si nefajčiar/ka, zašli nám Tvoju žiadosť spolu s profesijným životopisom v slovenskom jazyku s fotografiou.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky v našej ponuke.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.8.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- Vynikajúce komunikačné schopnosti
- Obchodné zručnosti (skúsenosti v priamom predaji veľkou výhodou)
- Dynamika a flexibilita
- Dravosť
- Zodpovednosť
- Nadšenie a vlastná motivácia doťahovať veci do konca
- Orientovanosť na reálne výsledky
- Príjemné vystupovanie
- Chuť učiť sa

Rýchlo rozvíjajuca sa spoločnosť, ktorá sa zaoberá odborným poradenstvom a predajom vysokokvalitných produktov v oblasti zdravia a starostlivosti. Spoločnosť ponúka širokú škálu vysokokvalitných produktov, uznávané odborníkmi z lekárskeho prostredia. Spoločnosť takisto ponúka vlastné produkty pod značkou Prvý dom zdravia.

Poštová 1
81106 Bratislava
ID: 2989837   Dátum zverejnenia: 15.8.2017