Projektant elektrotechnických zařízení

První Signální, a.s.

Místo práce
Bohumínská 368/172, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

tvorba projektové dokumentace
spolupráce na realizaci projektů
tvorba podkladů pro rozpočty
specifikace materiálu pro zakázku a její zadání do systému
tvorba potřebných technických podkladů
cestování k zákazníkům v oblasti ČZ, SK, PL a nárazově EU

Zaměstnanecké výhody, benefity

široké uplatnění odborných znalostí v praxi
profesní i osobní růst
cílové odměny za hotové projekty
nástup možný ihned
25 dní dovolené
nabídka dalších zaměstnaneckých benefitů (příspěvek zaměstnavatele na stravování, jazykové kurzy, volnočasové poukázky)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

výhodou slaboproudá elektrotechnika nebo obor zabezpečovací zařízení na drahách

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dobrá znalost práce na PC
znalost AutoCAD podmínkou (výhodou znalost elektro nádstavby CAD programů)
vyhláška 50/78 Sb.
autorizace v oboru technologická zařízení staveb rovněž výhodou
praxe v oboru min. 3 roky výhodou
řidičský průkaz skupiny: B (aktivní řidič)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Signální. První Signální. Více než 30 let vyvíjíme a dodáváme SIL4 bezpečné řídící systémy pro železnice, tramvajovou dopravu a metro. Vyvinuli jsme první elektronické stavědlo ve střední a východní Evropě. Naše systémy pracují na mnoha místech v Evropě, Americe a Asii. Používáme vlastní SW i HW platformu - bezpečné PLC. Vyvíjíme na OS Windows i Linux. Jsme úspěšní, rosteme a hledáme posily do našeho týmu. Potřebujeme šikovné lidi se zápalem pro věc, zkušené i začínající. Základnu máme v Ostravě, pobočky ve Slušovicích, Žďáru nad Sázavou a Olomouci.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2914768  Dátum zverejnenia: 31.1.2017