Obchodný zástupca pre PSS, a.s. - novovzniknuté pracovné miesta

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.

Košice, Michalovce, Trebišov, Moldava n/B., Gelnica, Sobrance, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce, provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia;
- zabezpečovanie servisu stavebným sporiteľom;
- komplexná úverová ponuka v oblasti stavebného sporenia;
- starostlivosť o klientov na zverenom území a vyhľadávanie nových klientov

- zdarma notebook s pripojením na internet, prenosná tlačiareň, výhodné telefónne paušály;
- bezplatné teoretické a praktické školenia;
- zaradenie do už existujúcich kancelárii;
- zvýhodnené nástupné podmienky v prvom a druhom roku pôsobenia;
- možnosť profesijného a osobnostného rastu;
- zaujímavá a nestereotypná práca so širokým portfóliom finančných produktov;
- motivujúci príjem a zaujímavý systém "zamestnaneckých benefitov";
- "vhodný odrazový mostík" do ďalšieho profesijného života

Informácie o výberovom konaní

Profesijný životopis zašlite do 28.9.2016 na adresu:
Regionálna pobočka Prvej stavebnej sporiteľne, a.s.
Mlynská 28
040 01 Košice

alebo mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- zodpovednosť a samostatnosť;
- podnikavosť a cieľavedomosť;
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie;
- vysoké pracovné nasadenie;
- ochota vzdelávať sa

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. je špecializovaná banka pre oblasť financovania bývania. Sme renomovaná banka s vysokým kreditom na trhu a u verejnosti. Poskytujeme stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami, čím zlepšujeme kvalitu bývania obyvateľstva na Slovensku.
Dosiahli sme I. miesto a označenie Najšťastnejšia veľká firma v exkluzívnom rebríčku Happy company spoločnosti Life Coaching Institute, uverejnenom v Hospodárskych novinách. Práve naša spoločnosť podľa výskumu poskytuje svojím ľuďom najväčší pocit šťastia na pracovisku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2731487  Dátum zverejnenia: 21.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce, provízie