Odbytový analytik

Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

Miesto práce
Bajkalská 30, P.O.Box 48, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba odbytového a provízneho modelu (štruktúra odbytovej siete, systém fungovania predaja, motivácia odbytovej siete)
• analýza odbytových dát
• sledovanie vývoja vybraných ukazovateľov, tvorba reportov
• metodika odbytu
• vyhodnocovanie produkcie odbytovej siete, príprava akcií a súťaží pre odbytovú sieť, komunikácia s odbytovou sieťou, riešenie reklamácií
• kontroling provízneho rozpočtu
• tvorba prezentácií
• aktívna účasť na odbytových IT projektoch (zabezpečenie fungovania provízneho systému, návrh riešenia, návrh procesov, testovanie)
• účasť na projektoch v rámci banky

• pružná pracovná doba
• sociálny program pre zamestnancov
• stravovanie vo vlastnej podnikovej jedálni
• bezplatné parkovanie na vlastnom parkovisku banky
• zamestnanecké úvery so zvýhodnenými úrokovými sadzbami
• zvýhodnené poplatky na produkty banky a ďalšie benefity

• životopis, motivačný list s udaním pracovnej pozície a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme zaslať e-mailom alebo poštou
• pri žiadostiach zaslaných e-mailom vyznačte do kolónky predmet/subject názov pozície, o ktorú sa uchádzate

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z technických dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie, technika, informatika, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• teoretické a praktické znalosti v oblasti analýzy a spracovania dát
• znalosť Visual Basic a SQL výhodou
• rozhľad v oblasti bankovníctva vítaný
• analytické myslenie
• spoľahlivosť, zodpovednosť, systematickosť, dôslednosť, flexibilita
• schopnosť samostatného riešenia problémov
• komunikačné a organizačné schopnosti
• vysoké pracovné nasadenie

špecializovaná banka na podporu bývania

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 30, P.O.Box 48
829 48 Bratislava
ID: 2721698   Dátum zverejnenia: 19.9.2016